Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mílie a vystouplé jizvy po operaci očních víček

sanynka710094
sanynka710094
2. 1. 2019 · Poslední odpověď: 3. 1. 2019

Dobrý den, jsem měsíc po plastice horních víček, dle instrukcí operatéra jsem se ran nedotýkala a tudíž je ani nechladila, takže se zde vytvořil velmi velký otok a zánět, který následně svým útlakem způsobil vytvoření milií, malé tvrdé bulky po vyjmutí stehů a jizvy se nehojí tak dobře jak by měly, v místech, kde byl otok nejmasivnější zůstaly dírky po stehách, které kůži příliš narušily, jizvy jsou místy vystouplé, stále zarudlé a navíc vedené ve vnějším koutku až po úroveň obočí, kde hnisaly jsou po nich viditelné památky. Jizvy poctivě tlakuji, mažu mastmi od oční a kožní lékařky, můj operatér mě velmi zklamal, když jsem se na něj obrátila s opravdu masivním otokem víček, léčil jej jako zánět spojivek a posléze mi odmítl vydat mast s antibiotiky, kterou mi posléze bez problémů napsala oční lékařka spolu s orálními antibiotiky. Ráda bych se nevzhledných jizev a mílií zbavila, jde to prý speciálním laserem na oční klinice v Praze. Za jak dlouho po operaci se může tento zákrok provádět a jak bývá úspěšný. V recenzích podobně postižených žen, se dočítám, že mílie nejdou trvale odstranit, objevují se stále znovu a na očních víčkách je málo způsobů, jak se jich zbavit. Prosím o jakoukoliv odpověď, jsem z celé situace velmi nešťastná, měla jsem hezké oči a nyní je musím stále schovávat za černými brýlemi. Děkuji Z.K.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
SKIN CARE Liberec
Liberec . 3. 1. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
váš problém je určitě nepříjemný, chápu, že se snažíte hledat řešení. Určitě si vyhledejte kliniku, kde mají s zkušenosti s laserovými zákroky v okolí očí. Přímo tam vám poradí, co se s jizvičkami a miliemi dá dělat. Takto na dálku vám totiž těžko někdo dá konkrétní doporučení. Rozhodně bych ale nebyla pesimista. Ve většině případů je korekce možná a o v odstranění milií také nevidím problém.
Hezký den,
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Odstranění jizev po faceliftu

sara60848
18. 12. 2017 · Poslední odpověď: 11. 2. 2020

Dobrý den, zůstaly mi tyto jizvy..od plastické operace ubehly 2 měsíce (klinika deklaruje po 2 měsících neznatelnost, super rychle hojení, miniinvazi,bez podlitin. .atd..což v mém případě pravda nebyla,nyní se snažím zbavit jizev) Jizvy masíruji, natiram gelem na hojení jizev. Nyní mám naplánované sezení biostimulacnim laserem, který ale nebude umět odstranit hrboly, narasene švy a prisite ušní lalucky ke tváři..klinika tvrdí, ze laser v žádném případě, že je to hrozně moc brzy..prosím o názor jak se efektivně jizev a nerovností zbavit. Děkuji.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
všechny jizvy vyzrávají nejméně 3-4 měsíce, kdy jsou po tuto dobu červenavé, nepravidelně oteklé a bolestivé, je třeba provádět denně masáže a jizvy promasťovat, setrvejte v kontaktu se svým chirurgem, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2022
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 10. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2017
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2014
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2017
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 9. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi