Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění velmi staré jizvy

Angel1287
1. 2. 2013 · Poslední odpověď: 9. 2. 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jdou odstranit velmi staré jizvy a jaká by byla cena za odstranění. Je mi 25let a asi ve 2 letech mě pokloval kohout, mám jizvu na tváři (délka 1,5cm a hloubla cca 0,5mm) a druhou u oka (délka 0,5cm a hloubka cca 0,5mm). Jizvy nejsou šité, nechali mi to pouze srůst. Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
CellMaGel, s.r.o.
CellMaGel, s.r.o.
Žádné recenze
1. 2. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den, vaše jizvy můžeme úspěšně a rychle odstranit s využitím revoluční metody buněčné terapie ReCell. Dermabrazí (výbrusem) se odstraní poškozená kůže/jizvy a na takto ošetřená místa se nanese suspenze vašich vlastních kožních buněk, ziskaných z malého kousku vaši zdravé kůže (max. 2x2cm). Na těchto místech pak naroste zcela nová, plnohodnotná kůže, včetně zbarvení, splývajícím s okolní kůží, výsledky ošetření jsou trvalé.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

i staré jizvy lze významně zjemnit. Metod je několik,od ošetření plastickým chirurgem až po miniinvazivní nechirurgické metody. Nabízíme Vám bezplatnou konzultaci, kde bychom vše probrali a naplánovali postup přímo pro Vás na míru podle Vašeho očekávání.
S přátelským pozdravem MUDr. Milena Vojtíšková
Dobrý den, i stará jizva lze řešit. Pro zvolení optimální metody je třeba jizvu vidět a posoudit stav. Máme dobré zkušenosti s opakovaným ošetřením vysokovýkonným laserem. S pozdravem MUDr.Miloslava Prokopová Moskalyková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.
I starou jizvu lze korigovat. Nejlepší metodu korekce lze určit až po pečlivém vyšetření. Postupy doporučené touto diskuzí jsou možné, existuje jich ještě mnohem více ale určitě vám doporučuji osobní konzultaci a vyšetření zkušeným odborníkem.
Přeji hezké dny.
Dr. M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 2. 2. 2013
Dobrý den, dle popisu Vašeho problému jsou jizvy velmi staré a takto přes tento server nejsem schopna Vám sdělit erudovanou odpověď, jaký by byl nejvhodnější postup. V tomto případě je nezbytná osobní návštěva, zjištění typu a stavu jizev a poté jsme Schopni Vám navrhnout optimální postup ke korekci daných jizev. Na naší klinice používáme širokou šklálu metod (několik typů laserů,radiofrekvenci a další metody..).Pokud budete mít zájem o konzultaci s lékařem, můžete se objednat telefonicky, nebo mailem. Více informací naleznete na.
S pozdravem MUDr. Simona Bedřichová
Praha . 1. 2. 2013
Dobrý den, nutno zdůraznit, že žádnou jizvu nelze odstranit, pouze korigovat její vzhled. A to chirurgicky nebo jinými postupy nechirurgickými.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, odstranění starých jizev je problematičtější než těch čerstvých. Na naší klinice v tomto ohledu využíváme dvě techniky. Ošetříme povrch pomocí frakčného neablačního laseru, čímž dojde k zahlazení a sjednocení reliefu pokožky. Dále je potřeba u více vpadlých jizev aplikovat výplňový materiál, díky kterému se vypplní jizvy na úroveň ostatních tkání. Cena záleží na použitých technikách a množství výplňového materiálu. Orientační cena pokud není třeba výplňový materiál cca 1500 Kč.

S pozdravem Dr. Magda Neparidze, klinika Mediestetik Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jak se zbavit jízvy

Xyna
Xyna
5. 10. 2018 · Poslední odpověď: 12. 11. 2018

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat, mám jízvy staré 4 roky. Vznikle ze sebepoškozování žiletkou. Jsou světlé no bohužel vystouplé. Dalo by se s němi něco dělat? Vím že jizvy nikdy úplně nezmizí jde mi jen o to zdali jde z nich udělat nějaká jiná zvhlednejší a nevystouplá prez kterou by se dalo udělat tetování. Děkuji za odpověď.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 9. 10. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
laserová technologie je na jizvy nejúčinnější. Důležité je, abyste se na lékaře obrátila včas, protože s jizvami mladšího data se snáze bojuje. Během nezávazné konzultace vám lékař navrhne vhodný postup tak, aby byl výsledek perfektní. Můžete se objednat k nám na osobní konzultaci na tel. čísle ******* nebo e-mailem ***********

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
*********

Roštěp rtu - korekce jizvy na rtu

ivka858772
ivka858772
26. 12. 2019 · Poslední odpověď: 2. 1. 2020

Roštěp rtu... Mám starou jizvu, která není pěkná, je možné provést novou operaci?

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
if I may give you my recommendation, always it is better to see the problem... let me wish you a happy new year md
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Oprava 15 let staré jizvy

LeonaV
LeonaV
20. 5. 2019 · Poslední odpověď: 12. 8. 2019

Dobrý den,

v pubertální hlouposti jsem si vyřezala nápis na rameno. Jizvy jsou staré cca 15 let. Jde s tím něco udělat? Popř. přibližná cena zákroku.

Děkuji za rady.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 12. 8. 2019
Pomuže co2 frskčni laser cena ccs 5000./
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2022
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2015
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2015
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2007
Odstranění tetování
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 6. 2017
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2023
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2022
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 11. 2020
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2023
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi