MUDr. Jiří Paroulek

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Zámecká 252, Chotoviny, Jihočeský kraj
Evidenční číslo v ČLK 1138713169
MUDr. Jiří Paroulek
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jiří Paroulek se narodil v roce 1969 ve Znojmě. V roce 1995 úspěšně dokončil studium na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci, v témž roce, nastoupil na Chirurgické oddělení do okresní nemocnice v Jindřichově Hradci, kde zůstal až do roku 2001. Mezitím v roce 1998 zdárně složil atestaci I. stupně v oboru všeobecné chirurgie. Ve stejném roce, kdy ukončil pracovní poměr v Jindřichově Hradci, začal pracovat pro Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Zde působil i ve funkci zástupce primáře. Od roku 2006 pak působí také v nemocnici v Mladé Boleslavi a Liberci jako seniorní konzultant pro chirurgii ruky a plastickou chirurgii.

Roku 2006 získal nádstavbovou atestaci v oboru plastické chirurgie. V roce 2007 založil svoji vlastní privátní praxi. MUDr. Paroulek se zúčastnil i několika odborných stáží a studijních pobytů, jak u nás v České republice, tak i za hranicemi. V České republice to byly například stáže na Klinice plastické a estetické chirurgie (KPECH) v Brně, na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie Praha (Fakultní nemocnice Královské Vinohrady) nebo na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici Bulovka. Co se týče zahraničních zkušeností lékaře, lze zmínit jeho stáže na klinikách v Maďarsku, Německu, Rakousku, Spojeném království nebo Holandsku.

Sanatorium plastické a estetické chirurgie

V současné době působí MUDr. Jiří Paroulek na pozici plastického chirurga a též specialisty na chirurgii ruky v Sanatoriu plastické a estetické chirurgie Chotoviny. Zde se pan doktor kromě operací ruky (odstranění syndromu karpálního syndromu či Dupuytrenovy kontraktury) věnuje celému spektru estetických plastických operací. Mezi nejžádanější patří operace očních víček, plastické operace prsou (augmentace, modelace i zmenšení prsů) a modelace partií těla pomocí liposukce.

S panem doktorem se mohou pacienti setkat i v rámci pracoviště Chirurgie JH, a to na dvou adresách: v Jindřichově Hradci a v Dačicích. V obou těchto ambulancích je klientům k dispozici tým zkušených lékařů pod odborným vedením MUDr. Jiřího Paroulka.

Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny svýM klientům poskytuje nadstandardní zákroky z oblastí plastické a estetické chirurgie, dermatologie, ORL a cévní chirurgie. Klinika disponuje moderním technickým vybavením a špičkovým týmem erudovaných lékařů s mnoha lety praxe. Všichni členové lékařského týmu se průběžně vzdělávají a navštěvují odborné semináře v Čechách i v zahraničí.

Sanatorium má k dispozici nadstandardní pokoje s veškerým vybavením tak, aby poskytovalo klientům ten nejvyšší komfort. Ať už přemýšlíte nad operací očních víček, zvětšením prsou implantáty nebo liposukcí, Sanatorium Chotoviny bude pro vás skvělou volbou.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (6)

4.8
6 Recenzí · 100 % doporučuje
Otoplastika

Odmalička mě trápily "odstáté uši", ale až v dospělosti jsem začala uvažovat o operaci. A trvalo ještě hodně a hodně let, než jsem se k tomu odhodlala. Nyní jen lituji, že jsem to neudělala dříve. Přístup všech od recepce, přes sestřičky až po pana d...Číst dál

Operace horních víček

Chotoviny mi doporučila kamarádka, která zde již operaci očních víček podstoupila. Zákrok provedl pan doktor Paroulek, vše proběhlo bez komplikací. Vše mi bylo řádně vysvětleno před i po zákroku. Celý tým je skvělý, milý a svou práci odvádějí na sto...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Operace horních víček, MUDr Paroulek

Supr nemocnice mohu jen doporučit

Kompletní příběh (Chirurgie ruky):

Supr nemocnice mohu jen doporucit.Operoval me doktor Paroulek.Je to mily clovek. Slacha na prstu opet srostla a ja opet se sverim doktorovi Paroulkovi.Nastup mam 10.3.2016 s pozravem Monika Polakova

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (5)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.