Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zjizvena kůže po piercingu

Danka13
9. 10. 2022 · Poslední odpověď: 6. 12. 2022

Dobrý den, mám třetí propichnuty piercing v pupíku. Minulé dva tělo samo vytlačilo ven a zůstali ošklivé viditelné jizvy. Již mám jeden rok třetí piercing který má pouze délku 0,4mm (má být ideálně 1,3mm) opět mi prijde ze jej tělo vytlačuje ven a začal hnisat (musím podotknout ze se o nej opravdu starám, čistím). (Je to chirurgicka ocel) chci si jej vyndat ven a zminimalizovat jizvy. Za jak dlouho po vyndani piercingu mohu jít na nějaké ošetření? A pomohl by mi s tím někdo Ostrava a okolí?

Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 6. 12. 2022
dobrý den, dejte kůži několik měsíců času na zklidnění zánětlivé reakce, po vyndání piercingu provádějte tlakové masáže 1é minut denně. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Vážená slečno, jakýkoli chirurgický zákrok je ve Vašem případě možný po odeznění zánětu a také po stabilizaci zajizvené kůže. To obvykle trvá několik měsíců. Co tomu říkají ti, kteří Vám piercing aplikovali? Asi to nejsou lékaři.....
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění strií
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2020
Korekce jizev
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 12. 2017
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2021
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 6. 2007
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2013
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 8. 2008
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 1. 2010
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 10. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi