Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Piercing intimních míst

marika
15. 1. 2010 · Poslední odpověď: 16. 1. 2010

Dobrý den jsem z Tábora a chtěla bych intimní piercing (hlavně s umrtvenim )!!!Kde je nejbližší místo,kde mi tento zákrok udělají,jestli se musim objednat a jaká je pracovní doba.Děkuji za odpověd!

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 1. 2010
Záleží na tom, kam piercing chcete. Zda na malé stydké pysky, nahoru, nebo ke hrázi, a nebo nad pošťěváček a podobně. I když tento piercing nepovažuji za rozumnou věc, párkrát jsem to prováděl při myšlence, že je lepší provést to odborně, než někde amatérsky. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Labioplastika ano či ne?

katerina560374
katerina560374
25. 8. 2017 · Poslední odpověď: 29. 9. 2017

Dobrý den, uvažuji o labioplastice. Ráda bych věděla, zda je to pouze můj subjektivní pocit, nebo jestli je pro mě zákrok vhodný. Děkuji za rady a názory, Kateřina

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr
Žádné recenze
Brno . 28. 8. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, každý ženský genitál je v drobnostech mírně odlišný a to je pro erotiku určitě zajímavé.
Jiná věc je, když anatomické odchylky způsobují potíže v obvyklém způsobu života ( např. při sportu, pohlavním styku, běžné a menstruační hygieně).
Ve Vašem případě pravděpodobně mohou být větší malé stydké pysky při některých výše jmenovaných úkonech na obtíž.
Pokud tomu tak je, doporučuji redukci stydkých pysků asi o 1/3. Ostatní, jinými odborníky Vám navrhované úpravy bych nedoporučoval ( ztráta taktilních líbivých vjemů této erotogenní zóny, naopak tady může dojít k projevům bolestivé citlivosti a k deformitám.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Labioplastika ve 14 letech a pojišťovna

Kajaaa
29. 10. 2020 · Poslední odpověď: 3. 11. 2020

Zdravím, je mi 14 let a mám problém s malými stydkými pysky, mám je takové větší a hodně mě to omezuje, omezuje mě to jak při chůzi, když sedím, když jezdím na kole, cvičím gymnastiku apod. Chtěla bych se zeptat, jestli by mi tento zákrok uhradila pojišťovna, četla jsem, že pro děti je tento zákrok hrazený pojišťovnou, avšak nevím, jestli je to na 100 % možné, s mamkou jsem se o tom bavila a kdyby to bylo možné, tak bychom byly pro Prahu. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Karolína.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 3. 11. 2020
dobrý den, máte pravdu, dětem výkon hradí pojišťovna. Obecně bych ale spíše operaci nedoporučil, přeci jenom do dospělosti budete dále ještě procházet vývojem a i stydké pysky se ještě mohou významně měnit. Nejčastěji chtějí ženy labioplastiku z důvodu studu před spolužačkami, kolegyněmi, muži - to je ovšem obava naprosto zbytečná, protože preference např. u mužů je pro "malé i velké" malé stydké pysky asi 50%. S pozdravem, MUDr. Radek Poláček, IP Beauty Kladno
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 8. 2008
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2008
Odstranění tetování
Žádné odpovědi
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2013
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2017
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Laserová epilace
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 1. 2008
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi