Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Fleky a zatvrdliny po kryolipolýze

Jitka194345
8. 3. 2013 · Poslední odpověď: 25. 4. 2014

Dobrý den,

již jsem 3x postoupila kryolipolýzu - 1x břicho 1x boky a 1x vnitřní stranu stehen. Břicho a boky v pohodě, ale na stehnech se mi udělaly velké červené fleky a mám v nich velmi ztvrdlá místa.Paní mi radí masírovat,ale stále se to nezmenšuje aje to bolestivé. Měla bych navštívit lékaře , nebo jsem v těchto partiích opravdu jen citlivější. Při zmrazování paní použila -3 stupně.Membrána byla také použita. Děkuji za odpověď Jitka

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den, ráda bych vás pozvala na bezplatnou konzultaci vašeho problému. Tyto potíže by opravdu po Kryolipolýze nastat neměli, ale bez osobní návštěvy to nejsme schopni objektivně vyhodnotit.

Petra Clinic

Objednat se můžete zde:
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
16. 4. 2013
Dobry den,
pokud by jste si prala aby Vam zmizelo vice tuku, tak Vam doporucujeme body-jet ..nejmodernejsi metoda odstraneni tuku atd.
samozrejme vse pouze v lokalni anestesii
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, vážená paní Jitko, máte svatou pravdu. Tyto zákroky by měli ženy i muži podstupovat jen na osvědčených klinikách, kde je bude ošetřovat lékař. Samostatnou kapitolou jsou tyto procedury na různých slevových portálech za absolutně nereálné ceny.
V zásadě je nutno říci, že tato metoda funguje a je ověřená, ovšem pouze za předpokladu použití originálního a patentovaného přístoroje Zeltiq Coolsculpting a nikoliv různých povětšinou v Číně vyrobených napodobenin.

S pozdravem Klinika Mediestetik Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 11. 3. 2013
Dobrý den,
skutečná originální kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting je koncipovaná a schválená pro neinvazivní ošetření oblasti bříška a boků. Ačkoliv se jedná o neinvazivní proceduru, neoriginální přístroje, neodborná manipulace, jakož i nesprávné teploty a aplikace mohou vést ke značným komplikacím. Ve Vašem případě bychom doporučili určitě navštívit Vašeho ošetřujícího lékaře a ten Vám zajistí další postup.

S pozdravem
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kryolipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2015
Kryolipolýza
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 4. 2018
Kryolipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2020
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2008
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 7. 2014
Kryolipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2015
Kryolipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 1. 2021
Kryolipolýza
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2013
Kryolipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2021
Odstranění podbradku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 5. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi