Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak posilovat cévní stěnu?

Anonymní
adela2825
7. 6. 2011 · Poslední odpověď: 16. 6. 2011

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat na tipy, jak účinně posilovat cévní stěnu. Mám citlivou křehkou kůži, už několik let mám na obličeji - tvářích a nose - jemné popraskané růžové žilky. Trochu mám i na stehnech, na břiše asi dvě malé žilky a na zádech asi tak tři. Jedná se o opravdu jemné povrchové projevy na kůži. Důležité je, že to jsou prasklé žilky z minulosti, nyní už mi žilky nepraskají (nebo to alespoň nepozoruji). Snažila jsem se to opakovaně řešit laserem, vyzkoušela jsem několik typů laserů a absolvovala jsem několik ošetření, ale naprosto bez úspěchu, prý se tyto jemné žilky špatně odstraňují. Opaluji se jen s 50 krémem, každý večer na obličej mažu Diroseal, snažím se taky denně jíst ovoce s vysokým obsahem vitaminu C (kiwi), koupila jsem si čaj s vysokým obsahem přírodního rutinu. Je to správně - lze takto posílit cévní stěnu nebo bych měla užívat i jiné přípravky? Jen podotýkám, že mi žilky už nepraskají, ale chci do budoucna tvorbě žilek co nejvíce předcházet. Děkuji za rady.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
16. 6. 2011
Dobry den,
existuje hodne cest a strategii, jak cevni steny podporit a napriklad i intravenesni Vitamin C injekce maji mit jisty vliv
dekujeme
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 6. 2011
Zkuste léky na posílení cévní stěny jako je napři Cyclo3Fort. Efekt je individuální. Tyto problémy jsou někdy, bohužel, špatně řešitelné. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 2. 2017
Laserová rejuvenace vagíny
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2017
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2013
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2018
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2007
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2013
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi