Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolí odstranění tetování laserem?

olik33
olik33
14. 11. 2016 · Poslední odpověď: 7. 6. 2017

boli odstraneni tetovani laserem? nasla jsem nejake informace na http://tetovaniodstraneni.cz/praha kde pisou ze operace je prakticky bezbolestna, ale nejak se mi tomu nechce verit, ze by to bylo uplne bez bolesti. mate nekdo osobni zkusenosti? dekuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premier Clinic
Praha . 7. 6. 2017
Předně bychom chtěli zmínit, že samotné laserové ošetření tetování trvá pouhých několik málo minut. Bolestivost ošetření je individuální, dá se ale obecně říci, že zcela bezbolestné to není asi nikdy. Větší bolestivost je v případě ošetření sytých černých tetováží či tetováží umístěných na citlivějších oblastech: krk, kotník, okolí páteře atp. Pro zmírnění bolestivosti (a také zkrácení doby hojení, eliminace vzniku puchýřů atd.) by se mělo používat vždy aktivní chlazení - např. německým přístrojem Cryo 6, což je v zahraničí již standard. V ČR je to zatím ale stále spíše výjimka, nicméně jelikož u nás na klinice nechceme, aby klienty ošetření moc bolelo, nabízíme znecitlivění studeným vzduchem přístrojem Cryo 6 ke všem laserovým zákrokům ZDARMA. Díky tomu vyžaduje dodatečné znecitlivění anestetickou mastí Emla již pouze cca 5% našich klientů (může vést ke snížení bolestivosti o 50 - 80%). Pro 100% nebolestivost se může použít aplikace injekčního anestetika, dle klinických studií však hrozí vyšší riziko vzniku jizev a tuto možnost tedy nedoporučujeme. Pokud se chcete vyhnout komplikacím, rozhodně doporučujeme uvažovat pouze o lékařském pracovišti, kde se používají kvalitní lasery v ceně několika milionů, nikoliv o ošetření v tetovacích či kosmetických salonech, kde nemají povoleno používat kvalitní lékařské lasery.

Více informací naleznete na
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 11. 2016
Odstranění tetováže by se mělo dělat v lokální anestesii, pak to nebolí.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rozdíl mezi laserem na klinice a ve studiu

abband
16. 5. 2013 · Poslední odpověď: 11. 2. 2014

Dobrý den, mám takový problém. Již rok chodím na odstraňování černého tetování (10*8cm) do jednoho studia. Absolvoval jsem již 6 sezení. Tetování sice zesvětlalo, ale stále ji viditelné. Začínám mít obavy, zda jsou vůbec schopni mi tetování odstranit. Každá návštěva mi stojí pouze 1500, což je super cena, jenže tetování je stále viditelné...

Proto zvažuji návštěvu laserové kliniky, kde mi již bylo oznámeno, že jedno sezení mi bude stát 7000 - 8000!!!!! Což je šílená částka, ale pokud by mi tetování ostranili, obětoval bych to:/

A nyní můj dotaz. Jsou ty lasery z hlediska výkonu a účinnosti tak rozdílné, jaký je i rozdíl v ceně? V tom studiu používají takový malý, přenosný laser, na klinice je taková potvora velká:) Je to skutečně účinnější? Nerad bch začal vyhazovat desetitisíce a efekt zůstane stejný:-/

Prosím poraďte! Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
11. 2. 2014
Dobrý den,

rozdíl je v tom, že jste byl ošetřován méně kvalitním a nevýkonným kosmetickým přístrojem. Takové přístroje často nemívají ani zpracováno klinické hodnocení a bývají vyráběny v Číně, tudíž mohou být i nebezpečné.

V našem laserovém estetickém centru nabízíme profesionální odstranění tetování lékařským laserem - . Konzultace máme zdarma.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Odstranění tetování
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 2. 2023
Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2017
Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2022
Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Mikrodermabraze
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 2. 2014
Odstranění tetování
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 11. 2017
Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi