Zeptejte se lékaře Zbavte se pochybností!

Odstranění tetování tuší

LucieCardoniess · Vytvořeno: 13. 2. 2021 · Aktualizováno: 16. 2. 2021

Zdravím,chci se zeptat. Kdysi jsem udělala pubertální chybu a nechala si vytetovat znak tuší. Dá se toto tetování bezpečně odstranit. Bolí to? A popřípadě jaká by byla cena, má to asi 3 cm. Děkuji za odpověď

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
 • Dobrý den,
  na účinné odstranění tetování používáme nejmodernější laser StarWalker. StarWalker vysílá velmi krátké pulsy, které rozbíjejí pigmenty tetování na menší částice, které jsou pak odstraněny imunitním systémem těla. Samotné ošetření trvá jen několik minut a obvykle k úplnému odstranění tetování stačí podstatně méně aplikací než u běžných laserů. Doporučuji osobní a nezávaznou konzultaci u nás na Klinice YES VISAGE.

  S pozdravem
  MUDr. Tereza Gabryšová
  Klinika YES VISAGE

 • Medical Institut Care s.r.o.

  Medical Institut Care s.r.o.

  15. 2. 2021 ·

  29 odpovědí

  Dobrý den,
  pro zodpovězení otázek je vždy třeba tetování vidět osobně na konzultaci. U nás bezplatné. Podle fotografie je to menší tetování, provedené amatérsky, které by se dalo odstranit možná během 3 sezení. U nás stojí 1. sezení pro odstranění tetování velikosti 2x2xm 2.300 Kč.

  Váš tým Medical Institute Care s.r.o.

 • Medical Institut Care s.r.o.

  Medical Institut Care s.r.o.

  15. 2. 2021 ·

  29 odpovědí

  Dobrý den,
  pro odstranění tetování používáme lékařský laser. Je potřeba vědět, zda tetování bylo provedeno amatérsky, nebo profesionálně a také jak hluboké a v jakém rozsahu je.
  Abychom Vám mohly bezpečně odpovědět, je třeba Vaše tetování vidět. Ceny za 3x3cm velké tetování se za 1. ošetření pohybují 2.900Kč. A je vždy třeba přijít vícekrát, v závislosti na výše popsaných skutečnostech.

  S pozdravem
  Tým Medical Institut Care, s.r.o.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.