Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Fleky na obličeji po laseru

Mari767778
Mari767778
2. 1. 2019 · Poslední odpověď: 10. 1. 2019

Dobrý den, před 5 týdny jsem podstoupila odstranění pigmentových skvrn na obličeji (čelo, horní ret) erbiovým laserem, mažu dle instrukcí krémem s vysokým faktorem 50+ ,na obličeji mi stále zůstávají tmavě růžové skvrny, které neblednou. Prosím vás o odpověď jak dlouho můžou tyto skvrny přetrvávat, zda mazat ještě nějakým regeneračním krémem nebo co doporučujete. Moc děkuji za za vaši odpověď a reakce návštěvníků. Přeji hezký den

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
PLATONOVA clinic
Praha . 9. 1. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
proces hojení po ošetření může probíhat i celý následující rok. Výrazná pigmentace by měla postupně slábnout. Ochranné faktory nyní používat, jak uvádí kolegové, jen při oslunění (hory, moře). Každodenní péče kosmetikou, kterou běžně používáte, doplněnou jemným peelingem.
Pěkný den,
MUDr.Milana Řeháčková
Laser Centrum Flora
WhatsApp
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 1. 2019
Dobrý den,
na hodnocení výsledku je zatím moc brzy, dejte tomu prosím čas. Můžete používat i běžné krémy určené na obličej.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
**********
Premium
Dobrý den,
pravděpodobně se Vám vytvořil zánět, který způsobil krém s ochranným faktorem proti slunci (chemická reakce ). V tomto ročním období není vůbec zapotřebí tyto krémy použivat ( kromě vysokohorských oblastí ). Na ošetřená místa stačí používat bepanthen nebo podobné krémy .
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na tel. čísle ************ nebo na emailové adrese **********
S pozdravem
tým med-laser Jihlava
SKIN CARE Liberec
Liberec . 3. 1. 2019
Dobrý den,
tyto příznaky můžou odeznívat i několik měsíců, můžete mýt tedy klidná. Určitě dále chraňte krémem s vysokým SPF. Jinak můžete používat běžný krém, na který jste zvyklá. Není potřeba používat nic speciálního.
Hezký den,
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 1. 2019
Někdy to trvá opravdu dlouho, chce to trpělivost. Pokud to bude už po roce od zhojení, pak je to problém...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Laserový výbrus tváře

Hned
Hned
15. 5. 2020 · Poslední odpověď: 28. 5. 2020

Chci podstoupit výbrus ablačním laserem kůže už hlubokých vrásek,je tady někdo kdo to provádí.?Nebo někoho znáte?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... . 20. 5. 2020
Dobrý den,

k tomuto zákroku je určitě nutná osobní konzultace s lékařem. Nelze slíbit zajištění správného výsledku bez toho, aby vás viděl lékař. Pokud byste měla zájem o nezávaznou konzultaci, obraťte se na nás na telefonním čísle ***********. Rádi Vám s problémem pomůžeme případně doporučíme jiná řešení.

MUDr. Marcela Brenerová
dermatoložka

Zastavený růst řas po laserovém ošetření

Zita
Zita
14. 11. 2019 · Poslední odpověď: 20. 11. 2019

Dobrý den

byla jsem pálit malou bradavičku v oku na horním víčku . Pan doktor mi ji pálil asi kautrem, ale od té doby mi na tom místě nerostou řasy. Jsem z toho celkem dost neštastná .Je to už přes měsíc. Narostou mi řasy nebo mi narušil jejich růst? Moc děkuji za odpoveď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 15. 11. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Dobrý den,
Je vhodné řešit problém přímo s lékařem, který zákrok prováděl. Pokud je projev, který chceme odstranit, přímo mezi řasami, zákrok by měl provádět nejlépe oční lékař. Měsíc není tak dlouhá doba, je možné, že řasy ještě narostou, ale přesně Vám to asi nikdo neřekne, záleží na tom, jak důkladně byl zákrok proveden.
Příjemný den a s pozdravem,
MUDr. Nina Koutná, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mikrodermabraze
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2012
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2019
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Laserová dermatologie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2014
Zvětšení penisu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 6. 2020
Jizvy po akné
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2019
Kryolipolýza
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2014
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2017
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 8. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi