Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Fleky a prohlubně po akné

Taissa
Taissa
1. 2. 2016 · Poslední odpověď: 16. 2. 2017

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla více informací o rejuvenaci a případně o dalších možnostech korekce jizev po akné. Je mi 24 let, jako mladší jsem měla akné, ale nebylo to až tak hrozné. Bohužel mi zůstaly jizvy a fleky. Flíčky mám hlavně podél tváří, ale co mě především trápí jsou dírky na tvářích. Vypadají jako rozšířené póry, ale jsou to v podstatě pozůstatky po akné. Malé či dírky nebo prohlubně. Řešila jsem to s kožní, u které jsem absolvovala 4 chemické peelingy, které byly naprosto bez efektu. Ani jednou jsem se neoloupala, prostě nic. Potom jsem zkusila frakční laser CO2. Přestože mě kožní strašila, jak se z toho oloupu, tak jestli jsem měla tři suché šupinky na tváři, tak možná přeháním. Díry jsou naopak výraznější a fleky o něco tmavší než předtím. Na kontrole mě paní doktorka docela odbyla. Zkusila jsem jinou kožní, která mi doporučila resurfacing nebo méně invazivní rejuvenaci, která se musí opakovat minimálně 3x. Nakonec jsem se rozhodla pro rejuvenaci, kterou jsem podstupila zatím jednou. Během zákroku se paní doktorka zmínila, že mám velmi odolnou pleť. A já jsem teď na vážkách, zda dále pokračovat. Samozřejmě, že vím, že po prvním zákroku není nic vidět. Říkám si, jestli má cenu pokračovat v té rejuvenaci a podstoupit ještě další 3 sezení, když je má pleť "velmi odolnou", nebo hledat jiné alternativy. Na druhou stranu mi bylo řečeno, že resurfacing je podobný laseru CO2, který už mám za sebou a nic se nedělo. Také vím, že se těchto jizev nedá zcela zbavit, budu ráda, pokud se aspoň povrch pleti zjemní. Přikládám fotografie. Děkuji za případné rady.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

ve vašem případě bych uvažovala buď o terapii frakčním neablačním laserem Palomar, který pokožku stahuje, sjednocuje její reliéf i barvu, nicméně nepoškozuje. Je třeba více ošetření. Druhou možností je vámi uváděný resurfacing CO2 laserem, který již má ablační funkci, tedy zasahuje i do hlubších vrstev pokožky. Je možné tento zákrok i s odstupem opakovat podruhé pro maximalizaci efektu. Váš problém není neřešitelný, jen je třeba dobré vybavení a zkušenosti. Na naší klinice provádíme mnoho zákroků k ošetření postakné a máme velmi dobré výsledky.

S pozdravem MUDr. Olga Shalamová

Klinika Mediestetik, ************* - tel.: *************-******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Ultrafiltráty BIOPULSE
Ultrafiltráty BIOPULSE
Žádné recenze
16. 2. 2017
Dobrý den,
tak ještě jedna rada: bez chemie , za pomocí ultrafiltrátů, kde peptidy pomáhají obnovit poškozenou kožní tkáň. Konkrétně produkt Biopulse Salubre je vhodný na případy, kde jsou jizvy po akné a používa sa ve formě obkladů.
Právě kvůli kůži byly ultrafiltráty i vynalezeny. Jak se můžete i přesvědčit na naši web stránce ************ , kde v případě zájmu nás můžete i kontaktovat. Konzulatce je zdarma.

S úctou
dr.J.Vendelinova
Valeform s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 1. 4. 2016
Dobrý den,
tak jak to popisujete, bychom vám za naše pracoviště doporučili kombinaci ošetření, se kterým máme dobré zkušenosti.
A to je v rámci jednoho sezení peeling s mikrojehličkováním ( při odolné kůži jako je ta vaše nutno zopakovat) a nakonec ošetření vlastní plazmou. Výsledky míváme opravdu pěkné a klienti jsou spokojení. Tato kombinace je časově i finančně dostupná, což nás velmi těší.

S pozdravem

MUDr. M. Vojtíšková
**********
Praha . 2. 2. 2016
Dobrý den,

v případech jako Váš se mi nejvíce osvědčuje kombinace frakční plasmy, která zahlazuje na povrchu a stimuluje tvorbu vlastního vaziva, čímž dochází k vyplňování jizviček zevnitř a skinbooster techniky aplikace kyseliny hyaluronové kanylkami, kde kanylky naruší vazivová septa stahující jizvičky dovnitř a gel propadliny vypodloží a zvýší hydrataci pleti. Dochází tak k postupnému vyrovnávání pleti

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha tel. recepce: ******** nebo *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 2. 2. 2016
Hezký den, nejúčinnější metodou je plošný resurfacing, tedy zbroušení celé kůže- výkon je to razantní s hojením týden a začervenáním v řádu týdnů, ale skutečně účinný. Frakční resurfacing dosáhne podobného výsledku po několika ošetřeních (3-5). Jiné, slabší metody, u Vás velký efekt mít nebudou- spíše utratíte peníze...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2020
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2020
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2008
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 8. 2007
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2019
Zvětšení hýždí
Žádné odpovědi
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2013
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Biostimulační laser
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi