Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

"krupička" na čele

lukas550
lukas550
5. 6. 2018 · Poslední odpověď: 6. 6. 2018

Dobrý den, už nějaký čas mám na čele bezbarvé pupínky "krupičku". Z dálky to nejde poznat, ovšem když výjdu ven na slunce, okamžitě jdou vidět. Pleť je na dotek hrbolatá drsnější. Peeling moc nefunguje a to dbám o každodenní čištění pleti mycím gelem.Zkoušel jsem i několikrat je vymačknout což jde dost obtížně a dlouho se mi pak rány hojí a stejně po nějaké době mě zase vyskočí na čele.
Na internetu dle zkušeností lidí jsem narazil na gel akneroxid tak vaham jestli koupit, prosim o radu

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 6. 6. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, foto je značně neostré, anamnézu nevíme, nelze ani říci, zda se jedná o akné či ne. Prosím, navštivte kožního lékaře. Pokud někdy jezdíte do Prahy, můžete se objednat u nás, nemáme ale smlouvy s pojišťovnami, takže vstupní vyšetření si hradí pacient, cena je 670 Kč. Objednání je možné přes naše call-centrum - tel. 222 211 206 nebo 222 211 208.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi