Mate zkušenosti s tímto typem akné a která léčba na něj dobře zabírá?

vend6190723
vend6190723
27. 10. 2020 · Poslední odpověď: 3. 11. 2020

Dobrý den, mám všechny tři typy akné, černé tečky, dělají se mi i s bílou hlavičkou občas a občas se mi udělá i cysta, po které zůstane jizva. Co mě ale nejvíce trápí je tohle akné, které mám po obou tvářích (čelo mám čisté). jde vymáčknout jako černý pupínek a obsah vypadá taky stejně. Trpím na to od 13 let a už je mi 22. Vyzkoušela jsem už chodit ke kosmetičce, ale vždy se to vracelo, navíc jsem vypadala vždy celý týden rozrypaně a naprosto strašně a zůstávaly mi po tom další jizvičky. Dodržuji zdravou stravu, hodně piju vodu, kosmetiku mam kvalitní od biodermy, makeup nepoužívám, stejně by to nezakryl a vysadila jsem mlečné výrobky, od kožního jsem vyzkoušela už všechno co se dalo, mastičky, prášky, vodičky i kombinace, nic mi nepomohlo a dodržovala jsem vše, jak jsem měla. ale hrozně mě to trápí, vypadá to strašně... nevyzkoušela jsem ale lasery, chemické peelingy atd. Hlavně by mě zajímalo, jestli jste takové akné už léčili a co na něj zabíralo. Děkuji za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 3. 11. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den, pomoci Vám může i gynekolog, vhodnou antikoncepcí. S pozdravem, MUDr. Radek Poláček, IP Beauty Kladno
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 29. 10. 2020
Dobrý den,
doporučuji začít osobní konzultací, můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE, kde Vám rádi pomůžeme.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
29. 10. 2020
Dobrý den
Váš případ by měl být řádně ošetřen odborníkem, nikoli kosmetikem. Na naší klinice mám dlouholeté zkušenosti s léčením případů, jako je ten váš. Pokud máte zájem o konzultaci, napište mi.
s pozdravem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi