Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Mate zkušenosti s tímto typem akné a která léčba na něj dobře zabírá?

vend6190723 · Praha · Vytvořeno: 27. 10. 2020 · Aktualizace: 3. 11. 2020

Dobrý den, mám všechny tři typy akné, černé tečky, dělají se mi i s bílou hlavičkou občas a občas se mi udělá i cysta, po které zůstane jizva. Co mě ale nejvíce trápí je tohle akné, které mám po obou tvářích (čelo mám čisté). jde vymáčknout jako černý pupínek a obsah vypadá taky stejně. Trpím na to od 13 let a už je mi 22. Vyzkoušela jsem už chodit ke kosmetičce, ale vždy se to vracelo, navíc jsem vypadala vždy celý týden rozrypaně a naprosto strašně a zůstávaly mi po tom další jizvičky. Dodržuji zdravou stravu, hodně piju vodu, kosmetiku mam kvalitní od biodermy, makeup nepoužívám, stejně by to nezakryl a vysadila jsem mlečné výrobky, od kožního jsem vyzkoušela už všechno co se dalo, mastičky, prášky, vodičky i kombinace, nic mi nepomohlo a dodržovala jsem vše, jak jsem měla. ale hrozně mě to trápí, vypadá to strašně... nevyzkoušela jsem ale lasery, chemické peelingy atd. Hlavně by mě zajímalo, jestli jste takové akné už léčili a co na něj zabíralo. Děkuji za odpověď.

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • IP Beauty

3. 11. 2020 ·

315 odpovědÍ

Dobrý den, pomoci Vám může i gynekolog, vhodnou antikoncepcí. S pozdravem, MUDr. Radek Poláček, IP Beauty Kladno

• Dobrý den,
    doporučuji začít osobní konzultací, můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE, kde Vám rádi pomůžeme.

S pozdravem
    MUDr. Zuzana Macková
    Klinika YES VISAGE

• Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

29. 10. 2020 ·

112 odpovědÍ

Dobrý den
    Váš případ by měl být řádně ošetřen odborníkem, nikoli kosmetikem. Na naší klinice mám dlouholeté zkušenosti s léčením případů, jako je ten váš. Pokud máte zájem o konzultaci, napište mi.
    s pozdravem

Stefi328312 · 28. 12. 2015
Jizvy po léku Accutane
Karlos · 13. 9. 2011
1 odpověď

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.