Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Za jak dlouho se dostaví výsledky sklerotizace?

MARTINA215174
9. 2. 2014 · Poslední odpověď: 28. 7. 2014

dobry den byla jsem na sklerotizaci 5 krat ted mam na noze same modřiny zatvrdliny mažu liotonem pořad je to modre a ne vymyzet jsem tyden po posledni sklerotizace a je to dost citlive v oblasti kolena už my to doktor ukoncil a nevi zdali se mam znovu zeptat na problem nebo to chce cas dekuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
tento způsob sklerotizace je zvláštní a ještě zvláštnější je, že jste nedostala informace o pozákrokovém stavu a péči. Dělám sklerotizace už 20 let, vždy vše najednou (pokud lze se vejít do max. dávky, jinak rozděleně jedna noha za 14 dní druhá), každý klient si odnáší podrobný letáček o průběhu po zákroku vztahující se na jeho rozsah.
V krátkosti: mazat můžete jak chcete a čím chcete, modřinky tím moc neurychlíte. Komprese se nosí 4 - 6 týdnů (podle typu žilek) odhojování trvá 1 - 4 měs. někdy i déle, také podle typu žil. Chce to tedy ten čas, další zákrok dělám vždy až za rok, pokud je potřeba, protože při velkém rozsahu likvidovaných žil se teprve dá říct, že se stabilizoval nový oběh.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Karel Beneš
Hradec Králové . 28. 7. 2014
Dobrý den, i když je sklerotizace správně indikována a provedena výsledky se dostavují postupně a ne vždy zmizí všechny žilky po první aplikaci sklerotizační látky.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
to samozřejmě můžete, nyní ale nechte vše odhojit a nebojte se, pokud jsou to běžné projevy po sklerotizaci, zahojí se vše dobře. Kontaktovat mě pak případně můžete přímo přes moje stránky.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
To je bohužel chyba, protože o všem jste měla být informována předem, abyste mohla s nastalými situacemi počítat. U mě probíhá konzultace podrobnou instruktážní prezentací zákroku, po té klienta prohlédnu, zhodnotím stav varixů, rozsah (podle toho i přesnou cenu) a klient dostane letáček, kde všechny důležité informace má shrnuté a má zde vyznačenu i nutnou pozákrokovou péči právě pro stav jeho žil. Pak se teprve objednává na zákrok.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2015
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 5. 2007
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2017
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2012
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Laserová rejuvenace vagíny
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2017
Lipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2018
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 2. 2009
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 10. 2016
Sklerotizace
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi