Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Boule po liposukci přístrojem EXILIS

Nikki213971
22. 1. 2014 · Poslední odpověď: 28. 1. 2014

Dobrý den,je mi 46 let, jsem naprosto zdravá žena.... před 11 dny jsem absolvovala "liposukci" přístrojem EXILIS na bříško. Při aplikaci me to dost bolelo a to opravdu hodně vydržím,sestřička mi snížila "stupně".Asi po 3 dnech se mi utvořilo několik bouliček na dolní straně břicha..nyní zůstaly dvě velké-bolestivé-jedna je velikosti vlašského ořechu, druhá o něco menší...volala jsem na kliniku,ale paní doktorka je na dovolené a sestřička mi řekla,že se s ničím takovým nikdy nesetkala,takže neví:-(....vůbec nevím co mám dělat, mám strach o svůj zdravotní stav..co to může být?? Velice děkuji za odpověd a radu.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 23. 1. 2014
Nejlepší odpověď
Těžko z takového popisu něco bližšího soudit. Může to být buď podkožní modřina nebo ztuhnutí tuku způsobené použitím přístroje. Těžko vám možno takto něco poradit bližšího na dálku bez osobního vyšetření. S podobnými "zázračnými" přístroji se v poslední době roztrhl pytel a stejně tak to, že zákroky místo lékařů provádějí zdravotní sestry. Když pak k něčemu dojde, tak se přesně takto ocitají mnohé pacientky v neřešitelné situaci. Ale pokud se jedná o solidní pracoviště, pak jistě sestřička zavolá paní doktorce na dovolenou, dá jí vaše číslo a paní doktorka vám zavolá. Nic lepšího teď bohužel, i přes veškerou snahu nevymyslíme. Budu držet palce, ať vše dobře dopadne a byl bych i rád, třeba později za zprávu, jak vše dopadlo. MUDr.Otakar Lucák, Ostrava,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

v tomto případě bych Vám doporučila kontaktovat ošetřující pracoviště a zjistit, zda se opravdu jednalo o přístroj Exilis od firmy BTL. Naše klinika s tímto přístrojem pracuje již řady let a nikdy se u našich klientek neobjevily podobné příznaky, naopak máme velice pěkné výsledky.

Ráda Vás u nás přivítám na bezplatné konzultaci, popřípadě Vám mohu doporučit výborného plastického chirurga MUDr. Tomáška, který u nás také ordinuje.

Přeji brzké uzdravení.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Bc. Petra Řehořková
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
24. 1. 2014
Dobrý den,
přístroj Elixis je určen k t.zv. lipolýze a využívá vln ultazvukových a tepelné energie.
Mechanismus vyplavení tukových buněk takto ošetřených je medicínsky nevysvětlitelný,takže efekt zákroku je buď nulový nebo přechodný /odvodnění buněk je možné/.
Viděla jsem řadu pacientek s hematomy na břiše např po kryoterapii.
Za výsledek odpovídá příslušné pracoviště.
MUD.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 1. 2014
Ztotožňuji se plně s názorem kolegy Lucáka. Buďte klidná, nejspíše to bude modřina, respektive větší nahromadění krve. Měl by to vidět plastický chirurg. Zkuste si zobjěktivizovat situaci u jiného kolegy pokud budete mít pocit, že je to tak naléhavé, že to nevydrží do návratu Vašeho operatera.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Nerovnosti po liposukci břicha

tereza888
1. 12. 2020

Dobrý den, před 2 až 3 roky jsem podstoupila liposukci Slim lipo hned 3x skrz to, že doktorka stále něco upravovala a napravovala. Výsledkem bylo naprosto něco otřesného. Obří hrboly, prohlubně, vnitřní jizvy atd. Téměř 2 roky to napravovala jiná paní doktorka vpichovaním různých injekcí. Hodně to pomohlo, ale nerovnosti mám stále. Četla jsem zde některé odpovědi lékařů, kteří Slim lipo doporučují právě jako opravnou metodu nezdařené liposukce a zůstává mi nad tím teda rozum stát. Slim lipo už nikdy! Každopádně mi doktorka, která mě několikrát brutálně rozkuchala kanylama, oznámila, že by bylo nejlepší otěhotnět. Že to nerovnosti vyrovná. Je toto tvrzení pravdivé alespoň z části? Teď po 3 letech jsem opravdu v jiném stavu, tak alespoň trochu doufám. Nicméně budu i ráda za nabídky možného řešení. Nebráním se po porodu ani abdominoplastice nebo čemukoliv, co by mi konečně pomohlo a já se mohla konečně chlubit pěkným břichem. Děkuji.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2015
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 11. 2023
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 6. 2009
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 8. 2009
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2024
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2017
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2015
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 10. 2008
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 4. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi