Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Boule na vnějších stehnech

fresita
9. 10. 2008 · Poslední odpověď: 13. 10. 2008

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o odpověd.Jsem poměrně štíhlá,jen mám na vnějších stehnách trochu boule,které mi dělají nohy trochu širší.Jedna lékařka mi řekla,že to na liposukci není,jedná se opravdu o malou lokalitu,ne celá vnější stehna.Přesto to cvičením dolů nedám.Může mi někdo sdělit,jaká by tak byla přibližná cena za tuto menší plochu?A lokále..Jsem z Prahy,o zákrok mám zájem co nejdříve a samozřejmě bych nejdříve přišla na konzultaci.Děkuji

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Brno . 13. 10. 2008
Dobrý den, podle Vašeho popisu lze těžko poznat, jedná li se o oblast trochanterů nebo jiné lokalizované zduření. Doporučil bych osobní konzultaci. S pozdravem, Dr. Hýža
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 10. 10. 2008
Dobrý den,
na naší klinice provádíme tzv. TUMESCENTNÍ LIPOSUKCI.
Tumescentní liposukce je zákrok prováděný pouze v lokální anestezii, bez nutnosti celkové narkózy, hospitalizace a bolesti. Vybraná partie, u Vás vnější strana stehen, se napustí speciálním roztokem s příměsí lokálního anestetika a dalších přísad.
Lékař pak tuto oblast modeluje s využitím velice jemných liposukčních kanyl. Liposukce není léčba obezity, ale modelace, formování postavy. Právě štíhlé ženy na ni chodí, nemají nadváhu, ale třeba jen disproporci na těle, nějaký ten bochánek. Stehna jsou velice častá a cvičení bohužel nepomůže.
Celkový pobyt na klinice činí 2,5 - 3 hodiny. Jedná se o rychlý lokální zákrok.
Výhodou tumescence je ambulantnost a méně modřin či žádné. Cena zákroku orientačně 20 - 25 tis. Kč dle rozsahu a Vaší váhy z důvodů anestetik. Konzultace na tumescentní liposukci je bezplatná a nezávazná a paní asistentka Vám na počítači ukáže reálné výsledky zákroku.
Stačí mi napsat Váš telefon a já Vám zavolám.
Pěkný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingový manager
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
10. 10. 2008
Dobrý den,
provádíme tumescentní ambulantní liposukce.Touto metodou lze modelovat i malé partie. Důležitá je konzultace, na které je možno dohodnout i cenu. Ve Vašem případě by byla cena Kč 10-15.000,-.

Zdravím MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
10. 10. 2008
prijdte na free konzultaci a asi Vam navrhneme Smartlipo (rozpusteni tuku a stazeni kuze)
neb Body-Jet (odstraneni tuku jemnym vodnim paprskem s odsatim, vysledek ihned)

cena za tyto metody je od 20.000-25.000
cena za klasickou lipo od 10.000
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, doporučil bych Vám metodu radiofrekvenční bezbolestné liposukce, kterou v našem centru provádíme. Pokud budete mít zájem, objednejte se prosím na bezplatnou konzultaci. Více o Estetickém a laserovém centru Petra Clinic
Klinika GHC Praha
Praha . 9. 10. 2008
Dobrý den, vhodným řešením by pro Vás mohla být elektrolipolýza, kterou na Klinice GHC provádíme. Jedná se o neinvazivní metodu, do ošetřovaných partií jsou aplikované vlasově tenké jehličky, po napojení na přístroj probíhá degradace tuku. Aplikace elektrolipolýzy probíhají dle stavu 1x - 3x týdně, je potřeba 10 sezení, přičemž 10. ošetření je zdarma. Jedno ošetření elektrolipolýzou stojí 3000,- Kč. Ráda bych Vás pozvala na vstupní konzultaci k dermatoložce, která je před prvním ošetřením nezbytná. Vstupní konzultace na dermatologii stojí 600,- Kč a objednat se můžete. Je možné objednat se na vstupní konzultaci a poté rovnou na první ošetření. Těšíme se na Vás. S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Markéta Koňaříková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 9. 10. 2008
Někdy odsát menší oblast může být obtížnější ,než větší.Zejména pro nebezpečí "přesátí".Myslí se tím , že místo "boule" budete mít "propadlinu".Proto jsou ceny většinou stanovovány podle lokality,která se odsává.Stanovovat cenu prodle množství odsátého tuku je asi jako kupovat obrazy na váhu.Na našem ceníku jsou ceny stanoveny do...,takže cena může být i menší.Vše je možno upřesnit při konzultaci.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 5. 2013
Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2008
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2017
Liposukce
22 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 2. 2013
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 4. 2021
Neinvazivní liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 4. 2014
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2015
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 2. 2019
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 3. 2011
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi