Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vývoj otoku po liposukci břicha

Uzivatel
26. 11. 2007 · Poslední odpověď: 29. 11. 2007

dobrý den,prosím nemohl by mi někdo napsat,jak reaguje břicho po liposukci,jsem krátce-od pátka po lipo celého břicha,ale zdá se mi celé nateklé,na pohmat až měkké,jako by plné tuku...Vím že je hrozně brzy,ale chtěla bych vědět,jaké vlastně má břicho po zákroku být,jestli měkké nebo tvrdé a kdy mám počítat že to bude lepší?děkuji Pavlína Strnadová

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Světla Procházková
Jihlava . 27. 11. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den , oblast břicha je velmi náročná celkově , tj. na zákrok i hojení , které někdy probíhá i 4-6 měsíců do zcela norm . stavu , takže několik dnů po zákroku zcela nic. neznamená. DrProcházková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 29. 11. 2007
Preji hezky den,pri liposukci briska vam par hodin po zakroku otece ohanbi...To po par dnech opadne.Ale otok ten se vstrebava az nekolik mesicu.Da se rici,ze po zhruba trech mesicich jiz vypada brisko,tak jak ma.Ale i to je trosku individualni,protoze samozdrejme zalezi na tom jak velky to byl zakrok,jak velka byla operovana oblast.Medicom VIP konzultant P.Kotkova
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
27. 11. 2007
Dobrý den. Konečný efekt se dostaví do 3 měsíců. Je to běh na delší trať, ale vyčkejte. Pokud byste chtěla otoku pomoci, zkuste lymfodrenáže. Hezký den, PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 26. 11. 2007
Dobrý den. Minimálně 6 týdnů trvá, než opadnou otoky do původního objemu a dalších 6 týdnů trvá ustálení stavu. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
26. 11. 2007
Dobrý den, otok břicha trvá nejdéle ze všech odsávaných částí těla, prvních 14 dnů je poměrně velký, do 3 měsíců se zcela srovná. V této době po zákroku se přihojuje kůže a celé břicho je velmi bolavé a měkké. Případné zatvrdliny se objeví později a ty je potřeba rozmasírovat.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2015
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2015
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2023
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 9. 2009
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 5. 2012
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 6. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi