Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neustupující otok nebo nepodařená liposukce břicha?

LucieHlav
11. 5. 2021 · Poslední odpověď: 2. 2. 2022

Dobry den , 7 tydnu po liposukci bricha, klasická metoda v anestezii, odsato 750ml...bohuzel jsem vetsi, nez kdy predtim...bandaz 24h, po 6 tydne pres den ano, na noc sundavam, valeckuji, jim pilule na odvodneni....foto zde....mam pocit, ze se neco nepovedlo:-( nebo je stale brzy na soudy?dekuji vsem za cas venovany memu dotazu

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 2. 2. 2022
Odstup od zákroku je ještě velmi krátký na to, aby se dal hodnotit konečný výsledek. Minimální doba na posouzení výsledku je mezi 3-6 měsícem od doby provedení zákroku.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 11. 2021
Dobrý den,
mohlo by se jednat o vstřebávající se hematom nebo serom, který by se měl odstranit drenáží. Takové otoky po liposukci po 7 týdnech již nebývají.
S pozdravem
MUDr. Helena Singrová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 7. 2021
Dobrý den,
souhlasím, poraďte se se svým operatérem.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
CAN CLINIC
Praha . 15. 6. 2021
Vážená slečno, to, co popisujete je velmi neobvyklé. Určitě byste se měla poradit se svým operatérem. Teoreticky může být přítomna tzv. serozní tekutina v podkoží, případně zbytkový hematom. Také je nutno porovnat předoperační a současné fotografie. Do vysvětlení problému Vám doporučuji pokračovat v aplikaci kompresivní bandáže.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg, CAN Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Nespokojenost po opravné liposukci

Hundertka
21. 6. 2013 · Poslední odpověď: 28. 6. 2013

Dobrý den,minulý rok jsem byla na liposukci beder a boků,po půl roce jsem byla na opravné liposukci,protože nerovnosti a nedostatečné odsátí bylo opravdu děsné,pan doktor to uznal a odsál mě znovu ( prý 350ml). Jenže konečný stav opravdu není takový,jaký bych si představovala :( prohlubně mám stále a pořád je za co chytit,je tam prostě ohraničený špek,který mi leze z kalhot. Tak já nevím,co teď. Hledám na internetu nějakého plastického chirurga blíže k domovu,tj. Příbram,Beroun,Zdice ,že by se na mě podíval. Na liposukci jsem byla v Plzni a s mým synem je problematické s nim dojíždět (až) tam.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

Petra Clinic, Klinika estetické medicíny, Vám v tomto případě může nabídnout radiofrekvenci či kryolipolýzu k dotvarování Vašeho těla. Je však nutná bezplatná konzultace. Mohu Vás na ni objednat?

S pozdravem a přáním pěkného dne
Petra Řehořková

Posilování po liposukci

Nowak134
Nowak134
25. 1. 2019 · Poslední odpověď: 25. 1. 2019

Dobrý den, před 14 dni jsem podstoupila tumescentni liposukci boku, vnitřních a vnějších stehen v celkové narkoze. Jsem ještě trochu otekla a mám velké modřiny,které jsou citlivé,přesto bych rada začala posilovat bricho,je to moc brzy nebo kdy s tím začít?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 1. 2019
Dobrý den,
souhlasím, po dvou týdnech můžete začít pomalu s posilováním.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2007
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2015
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2017
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2022
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2012
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 10. 2007
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 9. 2009
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 4. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi