Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoky a bolesti měsíc po liposukci

COBRA
18. 5. 2010 · Poslední odpověď: 20. 5. 2010

DOBRÝ DEN CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT 1.4 JSEM BYLA NA LIPOSUKCI BŘICHA,ZAD STEHEN VNITŘNÍCH A VENKOVNÍCH DODNES MÁM BOLESTIVÉ MISTA NOHY NATEKLÉ AŽ KE KOTNÍKŮM A RYFLE TADA NEOBLEČU ŽÁDNÉ JE TO NORMÉLNÍ STAHOVACÍ PRÁDLO NOSÍM POŘÁD

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 5. 2010
Zkuste brát Wobenzym. Stav otoků se zlepší. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Alexandr Šimek
Olomouc . 19. 5. 2010
Pokud se toto Vašemu operatérovi zdá po 7 týdnech normální-mně tedy ne-určitě Vás před operací na průběh hojení ,při tak enormě rozsáhlé liposukci,upozornil.
Snažte se tedy získat vysvětlení od nej.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 19. 5. 2010
Nedivte se ,že máte komplikovaný průběh po liposukci.Při liposukci tolika oblastí najednou jste mohla dopadnout i hůře.Své stesky adresujte chirurgovi,který vám to způsobil.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
19. 5. 2010
urcite se Vam vse srovna
zadny strach a evtl. kontaktujte na rozhovor kliniku, kde byl zakrok proveden..jiste Vas tez budou v tomto smyslu informovat...


Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Hrudky v oblasti vnitřních stehen po liposukci

Lucie1988
16. 10. 2020 · Poslední odpověď: 19. 2. 2021

Dobrý den, jsem 3 týdny po liposukci vnitřních stehen přístrojem Body jet. Na některých místech mám v podkoží tvrdé hrudky (jedna z nich má až 3 cm) a celkově cítím tvrdá místa, která se táhnou od stehna směrem ke koleni. Každý den si dávám teplou vanu a poté se snažím místa rozmasírovat, tahy od kolene směrem nahoru. Zatím se ale stav nelepší. Místa jsou ještě hodně bolavá a masáže mi dělají potíže. Vícekrát denně bych je asi nezvládla. O co se prosím jedná a vytratí se hrudky časem? Děkuji S pozdravem Lucie

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 19. 2. 2021
Dobrý den,
vnitřní stehna jsou speciální části těla a je potřeba jim věnovat speciální péči - před, během i po liposukci. Já sice velice rád pracuji s Body Jetem, v případě vnitřních stehen jej “pouštím” na slabý tlak, používám tenkou kanylu a vždy doplňuji na závěr procedury Plasma Lipolýzu. Stejně důležitá je ale i následná péče, která se u nás na klinice řídí vypracovaným protokolem- ten obnáší stanovený počet terapií LPG, Lipotouche nebo Acryos přístroji.
Je potřeba zbavit se nejen podkožního tuku, ale i přiměřeně pracovat na kvalitě kůže a podkoží tak, aby byl výsledek skutečně TOP. Intenzivní postoperační péči doporučujeme začít od druhého týdne - proto je nejvyšší čas s ní začít i u Vás.
Více informací Vám rádi sdělíme během osobní konzultace, v případě potřeby s Vámi rádi projdeme Váš stav. Domluvte si termín konzultace se mnou a já se Vám rád budu věnovat.
Zdravím,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění podbradku
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2016
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 10. 2007
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2015
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2021
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2017
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 6. 2017
Liposukce
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi