Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nerovnosti bříška-COOL LIPO?

Anonymní
evahjk
25. 9. 2008 · Poslední odpověď: 10. 10. 2008

Dočetla jsem se ze na nerovnosti je vhodná ultrazvuková či coll lipo s laserem,kde je větší šance, že se kůžička ,,přicucne,, víc..Jsem z bříška neštastná..Na jedné konzultaci mi právě řekli, že klasickou lipo radši ne, že to chce šetrnější s tenkými kanylami, aby mohl být výsledek alespon nějaký.Mohu se zeptat, kdo provádí ultrazvukovou či cool lipo? A je to možné v lokální anestezii? Nebude to jako oprava moc bolestivé? A přibližná cena za celé břicho? Děkuji

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
vhodná by pro Vás mohla být radiofrekvenční liposukce.
Tato metoda, která pracuje na principu radiofrekvenční vlny, kdy tato vlna proniká do podkoží, do hloubky zhruba 3 cm a zde se vychytává v tukové tkáni, kterou rozpouští. Rozpuštěný tuk se následně odplavuje z buněk v horizontu 6-7 týdnů přes játra z těla ven. Výhodou zákroku je, že nedochází k odchlípnutí kůže od tukové buňky, naopak bipolární hlavicí přístroje ACCENT dochází k aktivaci kolagenních vláken a tedy k celkovému omlazení pleti.

Metoda rediofrekvenční liposukce, kterou v naší ordinaci klientům provádíme je naprosto bezbolestný zákrok, při kterém dochází pouze k dotyku hlavice s ošetřovaným místem a následnému tepelnému vjemu. Intenzita tepelného záření se reguluje podle potřeby klienta. Zákrok trvá od 30 do 120 minut dle velikosti a typu ošetřované partie.

Kontaktujte mne prosím pro bezplatnou konzultaci na tel. *************
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
6. 10. 2008
SmartLipo - MPX
Dovolujeme se Vam oznamit, ze od 19.10 nabizime nejmodernejsi SmartLipo/CoolLipo pristroj- SmartLipo-MPX
ktery spoji obe energie v jednom
pro vice info:
*************
neb primo u nas
***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 6. 10. 2008
Dobrý den,
ačkoli jsem Vás neoperoval, dovolím si poznamenat - zřejmě ve Vašem případě v místě prováděné liposukce došlo, z ne mě zcela jasného důvodu, k těžkému projizvení podkožní oblasti. Toto vytvořené vazivo pak může za jistých okolností způsobit až viditelné nerovnosti. O příčině by se dalo velmi dlouho diskutovat, avšak jednoznačný závěr stanovení příčiny Vašich potíží nelze určit. Na našem pracovišti provádíme pouze "agresivní" liposukci, jiné přístroje k případné redukci podkoží nemáme k dispozici. Zkuste Cool-lipo nebo Ultracontour, před tím však problém důkladně prodiskutujte s Vaším budoucím ošetřujícím lékařem. S pozdravem,
Prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
3. 10. 2008
dobry den
metody Smart a Cool Lipo jsou moderni metody minimalne invasivni mediciny a provadi se pouze v lokalni anestesii.....a bolestive neni vice nez napriklad odber krve a podobne../priblizna cena je EUR 1000 za jednu oblast v Praze (Mnichove 2000 a London 3000).
.....cena se muze hybnout nahoru i dolu podle individualni situace ale pokusime se pomoci....
nebudte nestastna , napiste
a
informujte se dodatecne vetsinou anglicky na ********
napriklad hledanim
smartlipo new york, neb smartlipo collagen shrinking smartlipo a podobne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 1. 10. 2008
Dobrý den,
pokud se ještě mohu připojit do diskuse, preferovala bych jistotu, 100 % výsledek. Na naší klinice provádíme tzv. TUMESCENTNÍ LIPOSUKCI i liposukci v celkové narkóze. Tumescentní liposukce je zákrok prováděný pouze v lokální anestezii, bez nutnosti celkové narkózy, hospitalizace a bolesti.
Vybraná partie se napustí speciálním roztokem s příměsí lokálního anestetika a dalších přísad.
Lékař pak tuto oblast modeluje s využitím velice jemných liposukčních kanyl. Celkový pobyt na klinice činí 2,5 - 3 hodiny. Návrat do běžného života je možný již druhý nebo třetí den. Myslím zaměstnání, sport později. Výhodou tumescence je ambulantnost a méně modřin či žádné. Při zákroku lze ambulantně ošetřit jen jedna partie, s ohledem na obsah anestetik. Více partií lze operovat v celkové narkóze.
Konzultace na tumescentní liposukci je bezplatná a nezávazná a paní asistentka Vám na počítači ukáže reálné výsledky zákroku.
Pro jistotu uvádím i tel. recepce: ******** nebo Vás mohu objednat já. Stačí mi napsat Váš telefon a já Vám zavolám. E-mail: ****************
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
25. 9. 2008
Dobry den,
ano mate pravdu metodami Smart neb cool Lipo se da kuze stahnouti, collagen shrinking .
Metoda se pouziva bud jak single neb kombinace s nejmodernejsi liposukci, Body-Jet.
napiste:
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Slim lipo podbradku bolest a pnutí

Martinka115
Martinka115
10. 4. 2019 · Poslední odpověď: 10. 4. 2019

Dobrý den. 30.ledna jsem byla na Slim lipo podbradku. Dodnes je místo na dotek citlivé a zatvrdle a pri zaklonění hlavy cítím i pnutí. Případně mi to stále nateklé. Za jak dlouho má být výsledek definitivní. Stále z profilu efekt nic moc. Děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
10. 4. 2019
Dobrý den, obvykle operované místo pracuje tedy hojí se 3 měsíce.Takto malá oblast by již měla být bez potíží. Já slim lipo nedělám, ale s klasickou tumescentní liposukcí mám obvykle výsledky do měsíce. Kontaktujte operatéra.
Zdravím
MUDr. J. Kačírková Medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Liposukce břicha - podbřišku - stáhnutí kůže po zhubnutí

nerozhodna831657
nerozhodna831657
16. 9. 2019 · Poslední odpověď: 17. 9. 2019

Uvazuji o liposukci bricha, konkretne podbrisku. Mam tam ulozeny tuk i po zhubnuti cca 12 kg. (nyni asi 60kg). Je Slim lipo opravdu tak ucinna na stazeni kuze a vyplati se priplatit si? Mam strach, ze kdybych podstoupila jen klasickou a odsalo by se hodne, kuze by neprilnula dobre. Pripadne prosim cenu za lipo/slimlipo v Brne. A jak dlouhe jsou terminy na konzultaci a posleze na samotny zakrok. Plus jeste na zaklade ceho se lekar pri konzultaci rozhoduje a doporucuje typ liposukce? (nekde jsem nasla, ze se da poslat jen foto mailem, jak podle toho muze doktor poznat, co bude lepsi?)

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 9. 2019
Dobrý den,
SlimLipo je v současné medicíně nejmodernější a nejšetrnější ambulantní a bezbolestnou technikou. Hlavní výhodou je, že SlimLipo dokáže při minimální invazivnosti šetrně, bez hospitalizace a nutnosti narkózy odstranit jakékoliv množství přebytečného tuku a zároveň také kůži v ošetřené oblasti efektivně stáhnout a navrátit její elasticitu. Nutná je osobní konzultace, kde na základě vyšetření vybereme pro Vás tu nejvhodnější metodu. Na nezávaznou konzultaci se můžete objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE Více o zákroku také na našich stránkách:

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 3. 2012
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2010
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2014
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 10. 2007
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 7. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi