Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoky a zatvrdliny 3 měsíce po liposukci

Uzivatel
29. 10. 2007 · Poslední odpověď: 29. 10. 2007

Dobrý den, jsem 3 měsíce po lipo horního + dolního břicha, boků a zad. Dalo se to přežít :o). Jen mě trochu zlobí večerní otoky (mírné) boků a horního břicha a také malé nerovnosti v přechodu spodního a horního břicha. Prádlo jsem nosila poctivě 2 měsíce a min. měsíc jsem seděla jako prkno. Ráno je vše velmi uspokojivé i přechody, ale večer je to viditelné. 3 týdny chodím cvičit. Kůže mě ještě pobolívá, ale je to na ústupu. Je to stále ještě stav v normě? Jak dlouho mohou přetrvávat ty mírné otoky a zatvrdlinky? Děkuji moc za odpověď. Jinak jsem byla s prací a přístupem operatéra a sester velmi spokojena.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 10. 2007
Po třech měsících od operace je stav jakž takž v normě, individuálnost však někdy je taková že můžete mít tyto nepříjemné pocity i déle. Zatvrdlinky si stále tlakem masírujte a je li tělo nerovné noste i ještě návlek, to se Vám neztratí. Jděte na kontrolu ke svému operaterovi, ten Vám poradí. Zdraví Dr. Tomášek *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
29. 10. 2007
Souhlasím s kolegy, každý organismus reaguje jinak. Záleží i na Vašem věku a množství odst.tuku. Otoky mohou zmizet ze dne na den, ale také přetrvávat do 1/2roku. Přeji ´aˇt to již jde rychle!
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 29. 10. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz. Každé tělo reaguje jinak. závisí také na způsobu liposukce a množství odsáté tkáně. Vedle elast.prádla a válečkování zkuste lymfodrenáže. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 29. 10. 2007
Preji hezky den,je bezne,ze vecer je clovek po celodeni zatezi vice otekly,nezli rano.Je dobre,ze jste peclive nosila kompresivni pradlo...,ale take jsou velice dulezite tlakove masaze-valeckovani v oblastech kde se provedla liposukce.Rovnomernym tlakem proti zatlemu svalu se rovnomerne rozmasiruje otok v podkozi.Nejvetsi zmena je asi po 3 mesicich,ale podkozi muze pracovat-hojit se az rok.S pozdravem P.Kotkova konzultant liposukce Medicom VIP
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
29. 10. 2007
Dobrý den, pokud jste byla na tumescentní liposukci, po 3 měsících by se tělo mělo stabilizovat, nicméně může pracovat déle. Pobolívání může trvat až rok, kůže je lehce citlivá i déle, např. když máte virózu nebo se necítíte dobře.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2017
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 5. 2010
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2022
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2012
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 9. 2007
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2024
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi