Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nerovnosti a prohlubně po liposukci

Ines
28. 8. 2013 · Poslední odpověď: 31. 10. 2013

Dobrý den, před rokem jsem podstoupila liposukci boků, mám ale prohlubně a nerovnosti. Vypadá to opravdu nehezky. P. primář mi ale řekl, že to je dobré a ambulatně mi doopravil asi 1x1 cm, což vůbec není vidět.Vypadá to škaredě. Dá se s tím vůbec něco dělat? Dle mého by se to muselo něčím vyplnit. Mám prohlubně a dělá mi to velký zadek.prosím o radu a pomoc.Děkuji.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

při tradiční liposukci se častěji stává, že pacient s výsledkem není spokojen, protože na kůži zůstanou právě vámi nastíněné prohlubně a nerovnosti. Je to možné doopravit laserem Slim lipo, který umí pokožku krásně vyhladit a stáhnout. Klinická studie, která srovnávala klasické liposukční metody SAL a PAL, s laserem asistovanou liposukcí prokázala, že u pacientů po Slim Lipo liposukci je až o 88% méně pooperačních revizí. Navíc je mnohem rychlejší rekonvalescence a to o 79% (méně podlitin, otoků a pod). U nás na Brandeis clinic disponujeme Laserem Slim Lipo.

S přáním hezkého dne

Anna Brandejs
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, obvykle pomůže kombinace transplantace tuku a šetrného odsátí okrajů prohlubně tak, aby nebyl nápadný přechod mezi prohlubní a zbytkem podkoží. Pokud máte zájem, domluvte si termín konzultace na mém pracovišti v Brně, zdravím Evžen Trupar (******)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 8. 2013
Dělám liposukce 20 let, poučuji všechny pacientky, že jdou do rizika větších či menších nerovností. Nelze z fotodokumentace jistě říci, že se dá dá poopravit. Situaci je nutno vidět a promyslet. Někdy stačíá rozrušit původně operované plochy a po té nosit kvalitní elastickou bandáž tak aby uvolněný "přetekl" do prostor, kde není taková komprese a plochy se vyrovnají, někdy pomůže lipofilling - aplikace volného tuku do prohlubní. Konservativním sice pomalým, ale šetrným řešením je radiofrekvence navalitých okrajů okolí prohlubní.
Ani jedna z metod není stoprocentní, ale pomůže ovlivnit původní stav.
Zdraví Dr. Tomášek *****
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, na tyto problémy máme skvělé řešení - bezbolestnou radiofrekvenční liposukci. Ta nerovnosti srovná a pokožku krásně vypne a vyhladí.

Přijďte k nám na bezplatnou konzultaci a dozvíte se více.

Petra Řehořková
Petra Clinic
Premium
Havířov . 29. 8. 2013
Dobrý den, díky za fotografie. Myslím si, že by výsledný stav bylo možno velmi dobře upravit použitím laserové liposukce SlimLipo. Průběh a podrobnosti bychom probrali před samotným zákrokem. S pozdravy a přáním klidného dne Martin Paciorek
Premium
Havířov . 29. 8. 2013
Dobrý den, prohlubně či nerovnosti po předchozí liposukci se dají s dobrým výsledkem korigovat laserovou liposukcí. Záleží na rozsahu. Osobní konzultace s vyšetřením daných partií by vše objasnila. S pozdravy a přáním pěkného dne Martin Paciorek

Související dotazy

Liposukce podbradku vs. profiloplastika

Hajkova_d
Hajkova_d
6. 7. 2018 · Poslední odpověď: 20. 7. 2018

Na fotografiích je starší foto a druhé je aktuální. Před nedávnem jsem zde vkládala příspěvek ohledně toho, jaká možnost by byla nejvhodnější pro úpravu mé brady nebo podbradku. Bylo mi doporučena profiloplastika, ale také liposukce. Vím že by posun čelisti vyřešil vše, a kdyby opravdu jiná varianta nebyla tak bych o tom uvažovala, nechat řezat kost beru jako poslední možnost. Když jsem našla toto starsi foto, kde profiloplastiku nemám :) a brada vypadala dle mého o dost lépe se chci zeptat znovu, zda by na toto nestačila pouze liposukce, po které není taková rekonvalescence a bolest, jako by byla po velké operaci. Děkuji ještě jednou za názory

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 7. 7. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den
Srovnávat obě přiložené foto se nedá a nelze z toho vyvozovat nějaké závěry.Druhé,současné foto napovídá že sice liposukce bude asi možná ale problém zcela nevyřeší. Vhodný by byl i ev. menší bradový implantát (př. Porex).Nejedná se o tak náročný zákrok který lze provést v loc. anaestesii ambulantně. Profiloplastika s posunem čelisti je skutečně velký zákrok,který není bez rizika,
s pozdravem Dr. Vrbicdký
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Kožní řada po liposukci - hledám řešení

Anonymous758782
Anonymous758782
22. 11. 2018 · Poslední odpověď: 30. 11. 2018

Dobrý den, před nějakou dobou jsem podstoupila liposukci, která není úplně vydařená, protože mi na jedné straně pod hýžděmi zůstala povolená kůže (faldík). Byla jsem i na korekci, ale nepomohlo to. Chci Vás poprosit o radu, jestli je možné s tím něco dělat? Docela hodně cvičím, ale zatím žádná změna :(. Dost se za to stydím v plavkách. Děkuji

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 11. 2018
Nejlepší odpověď
Tento "banánový efekt je častou komplikací po přílišném odstranění tuku v této krajině. Řešení se nemusí nalézt.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2008
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2021
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2024
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 4. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2016
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2019
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2020
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2008
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 8. 2007
Lipofilling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi