Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak řešit nerovnosti pokožky po prodělané liposukci?

FAQ
FAQ
12. 4. 2011 · Poslední odpověď: 23. 3. 2016

Podstoupila jsem liposukci břicha, ale po výkonu mám na břiše nevzhledné hrbolky a nerovnosti. Dá se tento problém nějak řešit?

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
U nás rozžehlujeme nerovnosti po klasické liposukci velmi úspěšně již řadu let, naprosto ezbolestně.
MUDr. Andrea Musilová
Praha . 23. 3. 2016
Důležité je dodržovat pokyny lékaře a oblast pravidelně válečkovat, masírovat a promazávat. Pokud nerovnosti i poté přetrvávají, tak je možné udělat korekci případně řešit pomocí dermatologických ošetření (LPG masáže, rázová vlna…).
Ráda vám zodpovím další dotazy MUDr. Musilová Andrea, Brandeis Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Problém obvykle je do určité míry řešitelný další liposukcí, případně v kombinaci s transplantací tuku, je však nutno posoudit indiviudálně během konzultace, můžete se obrátit na mne, kontakt na mém webu, zdravím Trupar
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
21. 3. 2012
dobry den, ve vasem pripade vam doporucujeme kontaktovat zarizeni resp. lekare, ktery vam dany zakrok provedl. urcite vam radi poradi, jak v takovem pripade postupovat. hezky den.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 6. 2011
Otázka je kdy jste podstoupila liposukci a jaký je současný stav. Nerovnosti, zvláště ty jemné a zvláště v krajině břicha se odstraňují novým výkonem, ale výsledek nemusí být vždy pro pacienta uspokojující. Provádím liposukce 20 let a opakovaně jsem reoperaoval tyto krajiny, právě pro tento problém a to se střídyvými úspěchy. Rozhodně to je však jediná možnost jak zjistit, že jste poro sebe v této souvislosti udělala vše. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
31. 5. 2011
Dobry den,
nabizime Vam kombinaci smartlipo a harvest-jet s lokalnim reshaping a stazenim kuze
vse v lokalani anestesii
napiste kdykoliv a zasleme Vam vice informaci neb Vasemu operatorovi pristroje zapujcime
dekujeme
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
31. 5. 2011
Dobrý den,
obávám se ,že nerovnosti po liposukci,které jsou způsobeny nerovnoměrným odsátím a následně přihojením kůže a podkoží ke spodině nebude lehké odstranit.Výsledky Coolipo ani jiných přístrojů jsem neviděla a nemohu je hodnotit.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi