Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vrásky na krku

anini
anini
3. 3. 2020 · Poslední odpověď: 9. 3. 2020

Díky časté práci na počítači mám na krku i přes svůj věk vrásky. Velice mě to trápí zvlášť z důvodu, že to vypadá jako bych měla druhou bradu. Hledám proto řešení jak je zjemnit. Poradíte mi? Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Signature Clinic
Praha . 9. 3. 2020
Dobrý den, pro omlazení krku je nejlepší kombinovat více ošetření. Velmi rádi vám na konzultaci vysvětlíme, co bude pro vás nejvhodnější, aby byl výsledek co nejlepší. Pokud byste chtěla přijít na konzultaci, moc rádi vás uvidíme. Objednat se můžete na telefonním čísle: *************.
The Signature Clinic and Spa
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 6. 3. 2020
Dobrý den,

je několik možností, ovšem nejlepší zkušenosti máme s jejich kombinací, například mikrojehličková radiofrekvence ( která působí do hloubky vrásek a do hloubky kůže) v kombinaci s mezoterapií nesíťovanou kyselinou hyaluronovou a aminokyselinami nebo sukcinátem( kyselinou jantarovou).
Ovšem vždy je zapotřebí stav nejdříve vidět, poznat kvalitu kůže a podkoží a dle toho určit optimální postup.
Pokud byste si přála konzultaci v našem centru, jistě se Vám budeme rádi věnovat a objednat se můžete na tel.č. ******

S přáním příjemného dne, Dr. Takácsová, za tým Amaryllis Centra.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 3. 2020
Dobrý den,
existuje mnoho metod, doporučuji osobní konzultaci, kde pro Vás stanovíme to nejvhodnější řešení. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. čísle ******* nebo emailem ********. Více také na našich stránkách: *******************

S pozdravem
MUDr. Zuzana Kolací
Klinika YES VISAGE
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
4. 3. 2020
Dobrý den, doporučil bych techniku ​​redermalizace, ve které injikuji malé množství kyseliny hyaluronové a sukcinátu, aby se snížily vrásky.
Napište mi, pokud máte nějaké dotazy
**********
dík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 4. 3. 2020
Dobrý den, na zlepšení vrásek krku jde použít mnoho mezoterapeutických produktů, které způsobí výrazné zlepšení.
Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi