Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrojehličkovaní a ucpané póry

Libor215
3. 1. 2021 · Poslední odpověď: 13. 1. 2021

Dobrý den, chtěl bych jít na mikrojehličkovaní, mám jizvy po akné a velmi ucpané póry už několik let, chodil jsem na kosmetiku na čištění, ale vždy mi póry vydržely čisté maximálně tři dny. Mám strach, aby se mi to po mikrojehličkovaní ještě nejak nezhoršilo.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 13. 1. 2021
Dobrý den,
mikrojehličkování bude mít na Vaše problémy určitě kladný efekt, zhoršení či komplikací bych se neobával, používáme často s výborným efektem. Po zhodnocení Vašeho nálezu zvolíme optimální metodu řešení.
V případě zájmu se na nás můžete s důvěrou obrátit.
MUDr. Radek Pavlíček
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 11. 1. 2021
Dobrý den,
může dojít ke zhoršení, pokud nebylo provedeno správně. Vždy je rozhodující osobní konzultace s lékařem a vyšetření.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
ABClinic Art & Beauty
Praha . 7. 1. 2021
Dobrý den Libore,
nesprávným použitím mikroskopické jehly může skutečně dojít ke zhoršení jizev po akné.
Abych mohl posoudit, zda-li bude vhodným ošetřením mikrojehličkování, laser či chemický peeling na jizvy po akné, pozval bych Vás nejdříve na konzultaci, kde bychom společně probrali veškeré možnosti ošetření.
Pokud máte zájem, objednejte se prosím na naší klinice na konzultaci se mnou, rád se Vám budu věnovat, a společně jistě najdeme nejlepší řešení tak, abyste odcházel od nás spokojený.
S přátelským pozdravem,
Dr. Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dermatolog, estetická dermatologie
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rozšířené póry - efektivní léčba

renatajurska
renatajurska
24. 8. 2018 · Poslední odpověď: 20. 9. 2018

Dobrý den, tři roky jsem bojovala s akné, až teď mám na 99% vyhráno, občas se mi udělají 2/3 pupínky, ale už to není tak, že bych měla posetý celý obličej zanětlivým akné. Bohužel následkem jsou nevzhledné póry, který mě každým pohledem do zrcadla psychicky ničí. Budu ráda za veškeré rady na efektivní léčbu, je mi pouze 21 let:(.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý večer, paní Jurská, odpovídali jsme, ale odpověď se zřejmě někde cestou vytratila. O microneedlingu jsme nepsali, jelikož si myslíme, že máme mnoho dalších metod, které pomáhají s léčbou akné. Jsme top na trhu s lasery, určitě byste mohla u nás absolvovat aspoň konzultaci, než se rozhodnete pro zákrok. Ten Vám lékařka vždy navrhne podle potřeby problému.
Budeme se na Vás těšit.

Hojení po dermarolleru a plazmě

Adrisek
Adrisek
5. 6. 2017 · Poslední odpověď: 2. 7. 2017

Dobrý den ..byla jsem na dermarollu a následně plazme...oblicej byl 3dny rudy klasika...5den jsem teprve opravdu byla schopna vyjít ven...leva strana se opravdu na licnich kostech opravdu hojí a hojila velmi pomalu ještě teď mám červený flek pod okem na lícní kosti a mám pocit že teď se to zastavilo a jít nemizi pred den jsem se nelícila v letním počasí a teď musím tu skvrnu zamaskovavat nemůžu ani do bazénu kde se zamaskovani hned smyje jsem ž toho velmi nešťastná zítra to bude 14dni a stále to mám podotýkám že vše dodržuji..a až paty den skoro jsem mohla ven ..mazu se vše ale mám pocit že už to přestalo mizet..a mě je teď jen do breku byla jsem na velmi uznávané klinice ..a samozřejmě jsem čekala že se třeba hojim déle..ma pokožka ale teď už mi to přijde dlouhé poraďte zda je to obvyklé nebo co stim samozřejmě to s klinikou poresim chtěla jsem se cítit svěže nežli předtím a teď ani nejsem schopná dát bazén poraďte dekuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 21. 6. 2017
Nejlepší odpověď
dobrý den, umistete sem alepson fotografii at se muzeme vyjadrit. Jinak obecne, naprikald modrina se muze hojit az 5 tydnu, takze budte trpeliva, urcite se stav bude dale zlepsovat
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Microneedling
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 9. 2015
Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 5. 2017
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2019
Fotorejuvenace IPL
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 1. 2009
Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016
Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 1. 2015
Microneedling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 8. 2018
Microneedling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 3. 2014
Microneedling
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 9. 2015
Plazmaterapie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi