Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Špatně udělaný makeup obočí

Uzivatel
24. 7. 2008 · Poslední odpověď: 10. 6. 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jsem velmi světlá blondýna se svetlým ridkým obočím a chtěla jsem PM obočí velmi světlý a bylo mi řečeno kosmetičkou, že mi vykreslí jednotlivé chloupky. Bohužel jsem již 4. den barva je velmi tmavá, tmavo černo šedá s vínovým podkladem, asi bych to nazvala, ale hlavně nejsou vidět žádné chloupky, či řádkování, je to prostě souvilslý pruh jako fixou. Jsem velmi neštastná a nechce se mi k té kosmetičce ani na korekci, ztratila jsem důvěru, kosmetička mi telefonicky radila, že je vše v pořádku. Prý pokud se to slilo, tak ty chloupky doděláme dodatečně. Je to vůbec možné, vždyt ta tmavá plocha je uplne jednolitá. je možné to vylepšit napr. bílou barvou? Vůbec nemám ponětí, a děsím se chodit mezi lidi. Děkuji velmi z a odpověd. Lenka

Reklama

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dermitage
Dermitage
30. 5. 2012
Nejlepší odpověď
Bohužel jsou i neseriózní salony, které nabízejí často levné, ale nekvalitní služby. Je jen na Vás jestli si radši připlatíte za kvalitu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Esthetic Clinic Podkovka
Esthetic Clinic Podkovka
Žádné recenze
1. 6. 2012
Dobrý den, je nám to líto, ale je opravdu vždy dobré si předem pročist souhlas se zákrokem. Zdá se ale, že pani ani žádný souhlas nemá.. Držíme palce! Mějte se pěkně.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dermitage
Dermitage
31. 5. 2012
Jak píšete od zesvětlení uplynula už spousta času. Nevím jaký pigment Vám byl během zákroku vpraven do kůže, ale barva obočí by se měla ustálit přibližně do měsíce po zákroku. Pigmenty se postupně vstřebávají do kůže a tento proces je velice individuální a závisí na mnoha faktorech. Permanentní makeup obočí Dermitage, který nabízí náš salon vydrží přibližně 2 roky, pak je potřebný refresh barvy. Obočí lze i lehce zesvětlit. Důležitější je však věnovat dostatečnou pozornost již pří výběru barvy pigmentu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Esthetic Clinic Podkovka
Esthetic Clinic Podkovka
Žádné recenze
29. 5. 2012
Dobrý večer Lenko,

ve slušných centrech je jedna oprava v ceně zákroku, může se stát, že pigment vypadne, je dobré potírat Bepantenem, aby stroupek v podstatě nikdy nevyschnul. Také se nemá zapomenout na to, předem si pročíst to, co vše zákrok zahrnuje.
Buď máte obě problém s pigmentací, anebo jste podstoupily pernamentní makeup s ne příliš kvalitními barvami - pigmenty. :-( Můžeme doporučit výborný permanent, v Praze.

Bud bych se dozadovala opravy v ramci ceny anebo se pak objednat do centra jinde. ( vetsinou je dobre si u podepsani souhlasu se zakrokem precist co pisi)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Salon Andělské krásy
Salon Andělské krásy
Žádné recenze
22. 5. 2012
Dobrý den Katko,
špatně udělaný permanentní make-up dokážeme opravit, jen je potřeba abyste se zastavila na osobní konzultaci. Sídlíme v Bezručově 16 v Plzni.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dermitage
Dermitage
22. 5. 2012
Dobrý den,
problém který popisujete může v ojedinělých případech nastat. Kůže každého z nás reaguje jinak. Před samotným zákrokem je proto dobré znát Vaši podrobnou anamnézu (jak se opalujete, jestli máte alergie, jaké léky užíváte apod.). Ve Vašem případě je potřebná osobní konzultace pro stanovení nejvhodnějšího řešení.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
opravdu je mi líto,ale nelze jednoznačně poradit,když to nevidím.Počkejte ještě tak 14 dní,mohlo by ještě něco odpadnout.Pěkný den.MUDr.Harapátová-Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Salon Andělské krásy
Salon Andělské krásy
Žádné recenze
26. 7. 2008
Dobrý den, jsem z Plzně a jsem ochotná Vm udělat korekci, v případě zájmu volejte 608 962 862. Petra Nováková, salon andělské krásy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý večer Lenko,
ještě nezoufejte a počkejte ještě pár dní, dokud se stroupky nesloupnou.
Jsem také hodně světlá přirozená blondýna, máme většinou delší hojení a také rozdíl barvy před a po vyhojení je daleko více do očí bijící.
Zatím ho zjemněte make-upem, klidně odličujte olejíčkem a vydržte celé tři týdny od zákroku. Po 21 dnech to je výsledná barva a pak teprve hledejte řešení.
I kdyby nebyl výsledek dobrý, skoro vždy se dá něco dělat, jen to ted'neuspěchejte.
Blondýnkám je málokdy vidět "čárkování", je-li barva opravdu světlá, ale při dobře zvolené pigmentaci to nevadí.
Držím palce a klidně se ozvěte o radu, ale pošlete detailní foto.
S přátelským pozdravem
Vla Částková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Madisson Laserové Centrum
Žádné recenze
Liberec . 24. 7. 2008
Dobrý večer,pokud jste z liberecka můžete se zastavit u mě v salonu pokusíme se najít nějaké řešení. Zavolejte
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 2. 2008
Mikropigmentace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 6. 2012
Mikropigmentace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2008
Neinvazivní lifting obličeje
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 11. 2015
Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2020
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2019
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Odstranění tetování
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 1. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi