Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sdělení nevyhovujících předoperačních výsledků v den operace

kaa785961
kaa785961
13. 8. 2023 · Poslední odpověď: 18. 8. 2023

Dobrý den, v pátek jsem měla na klinice plastické chirurgie na Praze 1 podstoupit modelaci prsů. Nástup jsem měla v 7h ráno, kdy mi prý kontrolně brali znovu krev. Po 2,5h čekání mi bylo oznámeno, že mám anémii a tedy nemohou mě na operaci vzít. Z důvodu řešení tohoto problému s mou praktickou lékařskou jsem poprosila o zaslání výsledků předoperčních odběrů (které jsem podstoupila na této klinice) a zjistitla jsem, že už tři týdny před operací, jsem anémii měla. Nikdo mě o tom neinformoval, týden před operací mi poslali informace k nástupu a nechali si poslat platbu za operaci. "Špatné" výsledky v den operace mi oznámila sestra, nepřišel za mnou ani lékař. Odpoledne mi recepční ještě napsala, že se omlouvají, ale že došlo k záměně mých výsledků z důvodu stejných jmen a že se nekoukli na rodné číslo. Upřímně byl to ten den dost šok, nehledě na to, co vše musíte zařídit před operací kvůli práci, dětem a "strach" zda vše dopadne dobře. Ráda bych operaci podstoupila, ale už jinde, nemám k této klinice již důvěru. Budu řešit tento problém s praktickou lékařkou a předpokládám, že se to do pár měsíců upraví a na operaci budu moci jít? Děkuji za názor.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 18. 8. 2023
Dobrý den,
v tom případě doporučuji si nechat kompletní předoperační vyšetření u vaší OL, až vám výsledky zkompletuje, jistě vám řekne, jestli váš krevní obraz je vyhovující.
K operaci musíte mít výsledky v pořádku. Pokud máte anemii, je vhodné užívat železo v tabletách.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená paní, modelace poprsí je středně těžká operace v narkoze. pacientka musí být zcela zdráva, v perfektní kondici, vč. laboratorních výsledků krve a moči, jejichž jednotlivé hodnoty musí být v mezích normy. Vaše praktická lékařka Vás jistě na operaci připraví a až bude vše v pořádku, je možno operaci podstoupit. Lituji Vás, že došlo k administrativnímu a společenskému nedopatření na příslušném pracovišti.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
pokud budete mít normalizované parametry, pak pravděpodobně budete moci výkon podstoupit.
S pozdravem

Ivo Menšík
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 9. 2008
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 5. 2016
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2012
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 7. 2022
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 12. 2007
Estetické operace přednoží
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 1. 2015
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 5. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi