Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizvy po modelaci prsou

AdT
30. 12. 2022 · Poslední odpověď: 9. 1. 2023

Dobrý den,

jsem necele 3 měsíce po modelaci prsou s augmentaci a bohužel se mi udělaly na jednom z prsu velmi nevzhledné jizvy. Nejsem si jistá, zda se mi jizvy pouze "rozsklebily" nebo zda mi tam zůstal kus dvorce. Přijde mi také zvláštní, že se mi to stalo pouze na jednom prsů. Již mám za sebou jedno ošetření laserem vbeam a co2 frakcnim laserem, nicméně žádný velký zlepseni jsem ne pozorovala (byla jsem tam před 3 týdny). Co tento defekt způsobilo a co s tím mohu dělat?

Na prvních 2 fotografiích je ta ošklivá jizvy, na poslední fotce je to druhé "lepší" prso.

Moc děkuji za odpovedi Adéla

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
z fotografií se dá určit příčina jen těžko. To, že se jedna strana hojí jinak než druhá, je zcela normální a na otázku proč se odpovědět prakticky nedá. V této fázi bych doporučil rozhodně čekat. Zrání jizev trvá někdy i déle než jeden rok.
S pozdravem

Ivo Menšík



BODY klinika plastické chirurgie
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 9. 1. 2023
Dobrý den, nemám náhled na fota,
ale jedná laser terapie je málo. Minimálně 20 sezení. Pokud je jen červená, mnělo by se to zlepšit, pokud je široká, pak bude potřeba korekce jizvy.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 4. 1. 2023
Dobrý den,
jizva je trochu rozšířená, ale je uzavřená, není zde defekt. Můžete tedy jizvy masírovat, aby změkly a vybledly, pak nebudou tak nápadné. Obvykle hojení a vyblednutí jizev trvá 1-2 roky.
Případná korekce jizev by ev. byla možná až po roce, pokud by i pak byla nápadná.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2022
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 7. 2017
Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2021
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2021
Modelace prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2019
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2021
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2015
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi