Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena aplikace na vějířky u očí

Anonymní
evahjk
18. 7. 2010 · Poslední odpověď: 19. 7. 2010

Dobrý den ráda bych se zeptala, mám jemné vějířky kolem očí...Ráda bych co nejdříve-tento týden si nechala píchnout botox...Vrásečky mám opravdu velmi jemné...Spíše jde o prevenci...Mohu se zeptat na přibližnou cenu, i když vím, že pouze podle dotazu přes tyto stránky je to těžší...Dále bych si chtěla mírně nechat zvětšit rty...Nemám je úplně úzké, tudíž počítám, že jde spíše o mírné dopíchnutí...Ráda bych výpln, která vydrží co nejdéle..Jedno zvětšení už mám za sebou, ale vydrželo to necelé 4měsíce, což mi vzhledem k ceně, přijde dost málo...Mohu poprosit o nabídky výplní s cenou? Myslím celkovou? Vše bych ráda podstoupila tento týden-úterý, středa nebo čtvrtek? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 18. 7. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den,máte pravdu, že touto formou se cena určuje obtížně, orientačně se částka za veškeré Vámi požadované zákroky může pohybovat kolem 10 000,- v více Kč. Pokud budete mít zájem o služby naší kliniky požádejte prosím naší recepci o termín,, myslím, že bychom Vám mohli termínově vyhovět.Budeme se Vám rádi věnovat.
S pozdravem
MUDr.Simona Bedřichová
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
19. 7. 2010
Dobrý den,

cena botoxu kolem očí je u nás 3000Kč.

Jako výplně používáme preparát Remake,který vydrží dva roky.Cena je 4000 za jedno balení,které by pro vás bylo dostačující.

Můžeme nabídnout aplikaci 20.7. ve 14,30 nebo 15h.

Pokud máte zájem dejte nám zprávu nejlépe telefonicky.

Zdravím,

MUDr.J.Kačírková

Medilip s.r.o.
Poliklinika Modřany
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
18. 7. 2010
Dobrý den, cena za botox může být i 2000kč, nebudou-li vrásky příliš výrazné. Vyplnění rtů při použití 0.5ml výplně pak 4250kč, pokud bude potřeba 1 mililitr,pak tedy dvojnásobek. Osobně na rty nejčastěji používám Juvéderm Ultra 3 s velmi uspokojivou délkou účinku k jednomu roku. Budete-li mít zájem o zákrok u mne, můžete se objednat přes naši recepci i na tento následující týden. Mějte se hezky. dr.Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 4. 2017
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2016
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 11. 2021
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 9. 2023
Kyselina hyaluronová
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2020
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Botulotoxin
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 3. 2018
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 5. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi