DermaConcept

DermaConcept

Žádné recenze
Ohodnotit
Blanenská 982, Kuřim, Jihomoravský kraj
DermaConcept
DermaConcept
Žádné recenze

Informace

DermaConcept je privátní praxe MUDr. Martiny Neradové Richterové, která se nachází v Kuřimi kde od roku 2013 nabízí zákroky se zaměřením na kožní lékařství. Zabýváme se jak léčením nemocí, které postihují kůži, tak estetickou medicínou, která se zaměřuje na vylepšení vzhledu. Prioritou kliniky DermaConcept je návrh nejlepšího řešení pro každého pacienta tak aby výsledek pomohl od problému a zároveň vypadal přirozeně.

Zakladatelkou DermaConcept je MUDr. Martina Neradová Richterová, která absolvovala Lékařskou fakultu MU v Brně. Je atestovanou a certifikovanou lékařkou v oboru dermatovenerologie. Pravidelně se účastní seminářů, workshopů a kongresů jak v rámci České republiky, tak v zahraničí. Ve svém oboru se věnuje výuce lékařů, organizuje a vede odborná školení. Je členkou Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP, ČLK.

MUDr. Martina Neradová Richterová preferuje co nejpřirozenější výsledky, od čehož se odvíjí i metody, které ve své práci využívá.

V DermaConcept vždy následujeme tři základní kroky. Objednání společně s dotazy, Konzultace a zákrok, a nezbytná Kontrola a péče

Poskytujeme služby v oboru estetické mediciny a dermatologie.

Pomůžeme vám s obnovením a hydratací kůže pomocí Hydroliftingu.

Jako prevenci proti stárnutí kůže používáme aplikace intradermální injekce výživných a hydratačních roztoků Anti-aging mezoterapie.

Pomocí Chemického peelingu odstraňujeme vrchní vrstvu kůže, která současně přináší buněčnou stimulaci a regeneraci pokožky. Kombinace peelingu a mezoteraoie je Mezoppel.

Na vyhlazení povrchu kůže v oblasti okolí očí, glabely a čela je velmi efektivní pravidelná aplikace botulotoxinu.

Na odstranění vrásek a linek používáme moderní kombinovanou anti-aging proceduru Mezobotox (polyrevitalizační roztok NCTF 135 + botulotoxin).

Pomocí Dermálních výplní s obsahem kyseliny hyaluronové umožníme vyplnění vrásek a rýh.

Novou technikou revitalizace a obnovy pleti je Meso-needling, pří které dochází k stimulaci tvorby vlastního kolagenu a elastinu.

Mezo-nitě (Mini Thread, V-lifting Mini Threads, Prime Lift) je založená na implantaci několika mini-vláken, která vytváří síť, jenž funguje jako podpora pro tkáň.

Poskytuje okamžitý liftingový efekt za současné podpory kolagenu.

Microneedling (Mikrojehličkování) je forma mezoterapie využívaná pro revitalizaci pokožky, lifting pokožky, výživu vlasů, snížení tukových zásob, léčbu akné a zlepšení tonusu pleti.

Jedna z novějších miniinvazivních metod estetické medicíny je Art Filting doporučován pacientům s výraznějšími kožními převisy a ochablou pokožkou, kteří jsou vhodní k chirurgickému faceliftu.

V neposlední řadě Estetická medicína intimních partií

Těšíme se na vás v DermaConcept

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.