Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoky očí po aplikaci Teosyal

Kate_ina_Janusova
2. 9. 2022 · Poslední odpověď: 12. 6. 2023

Dobrý den, před 4 dny jsem byla na klinice Perfect Clinic a nechala jsem omladit obličej pomocí botulotoxinu a vyplní teosyal. Nejenže mám asymetrický obličej, ale navíc se mi udělaly otoky na víčkách a obočí se mi z oblouku srovnalo do rovné linky a každé mám jinak vysoko. (Musela jsem si ho nově upravit a alespoň nějaký oblouk tam vytvořit) Jakoby mi spadlo čelo. Vypadám, jako když mám zapadlé oči se smutným až ustaraným výrazem. Od té doby mi tiká oko, že vidím mžitky a neustále mě bolí hlava. Může to být způsobeno aplikací botoxu a výplně do stejného místa v jeden den? Co s tím mohu dělat? Přikládám fotografie po zákroku a před zákrokem. Děkuji!

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 7. 9. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
může se jednat o prvotní reakci, která může odeznít, tak ještě pár dnů vydržte. Pokud ani po 14ti dnech se stav nezlepší, navštivte lékaře, který zákrok prováděl. Jen on ví, kolik jednotek botulotoxinu a kam aplikoval.
Ale hlavně se nebojte, každý zákrok potřebuje pár dnů, aby si materiál "sednul", odezněl otok a obličej se celkově srovnal.

Mějte se krásně ať je výsledek dle vašich představ

MUDr. Milena Vojtíšková
AURUM AESTHETIC CLINIC
FORMÉ Clinic
Praha . 12. 6. 2023
Dobrý den. Nástup účinku botoxu může trvat až 14 dní. Do té doby se tvar a výraz může měnit. Buďte trpělivá, upraví se to. V případě, že ne, je možné malou dávku botulotoxinu dodat . Po aplikaci výplně můžete mít ještě otok. Vyhněte se teď sluníčku, sauně, cvičení, alkoholu. Hezký den přejeme, Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Estetic Medicine Clinic
Žádné recenze
Znojmo . 10. 9. 2022
dobrý den ,
Teosyal redensity 2 , je to nejlepší materiál co se dává pod oči. Potok může být ale zas do dvou týdnů mělo by to zmizet.
Asymetrické obličej se dá upravit dopichnout botox.
Fotku můžete mě poslat, když budu moc rád poradím.
Hezký den Dr. Sanalla
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pardubice . 8. 9. 2022
Dobrý den.
Stav bych doporučila vyhodnotit za 3 týdny.U nás běžně aplikujeme Botox i výplň v jeden den a nemáme s tím problém...Kotlářová
WhatsApp
Premium
Kladno . 6. 9. 2022
dobrý den, pocit spadlého čela je spojen nejspíše s aplikací botulinu do čela, stejně tak změna tvaru obočí. Otok po apliakci výplně může být. Je to však dosti brzo od aplikace, takže za mě bych zatím dělal jemné masáže očního okolí (např 3x za den 1 minutu). S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 4. 2020
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2013
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2016
Kyselina hyaluronová
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2020
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 6. 2014
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2010
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 3. 2021
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 4. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi