Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Eliminace účinků Dysportu po 1 týdnu

Elleanore
Elleanore
1. 6. 2017 · Poslední odpověď: 3. 6. 2017

Dobrý den,

přesně před týdnem jsem byla na aplikaci Dysportu do oblasti čela (bez glabely). Mám za to, že aplikovaná dávka byla asi silná, protože při dřívější aplikaci cca 2 roky zpět jsem takový výsledek neměla. Už 2. den jsem měla znatelně znehybněné čelo (dříve byly účinky mnohem později), teď lze jen minimálne pohnout vnitřní částí obočí, což ovšem tvoří zoufalý výraz. Je nemožné si nalíčit oči. Chci se zeptat - četla jsem zde příspěvky, že pomáhá vitamin B, masáže, teplo, alkohol. dezinfekce... Je vhodné začít už teď, když to nejsou ještě 2 týdny? Aby se zamezilo maximálnímu efektu, když už teď to vypadá hrozně?

Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 2. 6. 2017
Nejlepší odpověď
dobrý den, účinek bohužel bude přetrvávat delší dobu. Nicméně bych Vám doporučil navštívit elektrokosmetiku, kde vám kosmeticka bude elektrodami stimulovat svaly na čele a ty se rychleji zotaví, nicméně to není ze dne na den ani z týdne na týden. Ale zaroven je dobre navstivit lekare, ketry vam aplikoval botulotoxin, protoze je nekdy mozne efekt upravit aplikaci do \"kompenzacnich mist\"
Premium
Rychnov nad Kněžnou . 3. 6. 2017
Dobrý den, efekt botulotoxinu již nastal, s postupem času bude efekt slábnout. Omezit jeho účinky není možné.
Premium
Esthetic Medical
Praha . 2. 6. 2017
Dobrý den, "maximální efekt" Dysportu už u Vás nastal, jeho účinky bohužel neomezíte aplikací lokálních přípravků, vitamíny ani masáží, budou přetrvávat několik měsíců.
MUDr. Jana Votrubová PhD., Esthetic Medical
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
1. 6. 2017
Dobrý den, bohužel bude muset odeznít působení botoxu, což může být 3-6 měsíců a pak se čelo vrátí do normálu.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 6. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi