Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vpadlé nerovnosti a modřiny po botoxu

petscor309352
petscor309352
11. 9. 2017 · Poslední odpověď: 12. 9. 2017

Hezký den, mám potřetí botox v čele, dříve žádné modřiny nebo komplikace po zákroku.. Teď mám modřinu kolem jednoho vpichu nahoře, což mi přijde normální, ale objevila se mi vedle vpichu (na fotce vpravo u konce obočí) zvláštní modrá prohlubeň.. nevypadá to ani jako modřina, není to citlivé, myslela jsem, ze ta prohlubeň je jen optický klam (na fotce není moc vidět, že je to jakoby vpadlé), ale když přes to přejedu prstem, skutečně to cítím a není to tím, ze by vpich byl oteklý.. Taky mě napadlo, jestli jsem si to nechtěně neotlačila ve spanku, ale je to tam cely den, nedává mi to žádný smysl a mám obavy, jestli to zmizí.. Díky moc za názor

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 9. 2017
Nejlepší odpověď
Nedovedu si představit, že by aplikace tohoto materiálu vedla k úbytku tkáně. Stav by se měl nejspíš upravit.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o.
Průhonice . 12. 9. 2017
Dobrý den, četla jsem Vase diskuze s kolegy a jen chci dodat, pokud by přetrvával problem, je možné vyplnit malým množstvím vyplne kys. hyaluronovou. MUDr. Marta Hejdová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o.
Průhonice . 12. 9. 2017
Dobrý den, četla jsem Vaše diskuze s kolegy, takže jen chci dodat, pokud by problem přetrvával, je mozna korekce malým množstvím výplně kys. hyaluronovou.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 12. 9. 2017
Dobrý den, po aplikaci botoxu nemůžete mít žádné nerovnosti, s tím jsem se ještě nesetkala, modřina je naprosto běžný úkaz a zmizí za pár dnů.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
Premium
Praha . 12. 9. 2017
Dobrý den,
rozumím tomu, že jste na sebe opatrná. Nejvhodnější by bylo se svěřit lékaři, který aplikaci prováděl neboť jen ten ví , kam a kolik jednotek aplikoval.
Nenapsala jste, jak dlouho jste po zákroku, nicméně ze zkušenosti můžeme potvrdit, že modřinka zmizí a celá oblast by se měla zklidnit a srovnat.
Pokud přemýšlíte, že při předchozích aplikacích jste takovou reakci neměla, tak vězte, že stačí psychická nepohoda, větší stres, cokoliv, co tentokrát bylo trochu jinak a zatížilo víc váš organismus a - reakce nebo spíše delší rekonvalescence - je na světě. Mělo by se to srovnat, dejte tomu čas.

Krásné dny bez vrásek
přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
11. 9. 2017
Modřina do týdne zmizí ale na prohlubeň nad levým obočím nemám odpověď.Jen , že po aplikaci botoxu určitě není.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2020
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2021
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 5. 2021
Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 6. 2014
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 1. 2024
Mezonitě
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 2. 2019
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 3. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi