Medica Chirurgica s.r.o.

Medica Chirurgica s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Zašovská 778, Valašské Meziříčí, Zlínský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Medica Chirurgica s.r.o.
Medica Chirurgica s.r.o.
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Medica chirurgica s.r.o. se zaměřuje především na specializovanou ambulantní jednodenní péči. V současnosti se jedná o největší pracoviště jednodenní péče ve Zlínském kraji. Toto zařízení má hned 2 pobočky – ty najdeme ve Zlíně a Valašském Meziříčí.

Centrum se skládá z 9 specializovaných ambulancí, dále zde najdeme také fyzioterapii, rehabilitaci či RTG a sonografické pracoviště. Samozřejmostí je také stacionář, který má kapacitu 6 lůžek.

Zařízení se věnuje jak plánovaným zákrokům, tak léčbě akutních stavů a úrazů. Dbá na minimální čekací lhůty a také na individuální a profesionální přístup. Pro centrum je charakteristické moderní prostředí.

Plastická chirurgie

Součástí centra je i ambulance zaměřená na plastickou a estetickou chirurgii. Ta nabízí jak zákroky hrazené zdravotními pojišťovnami, tak ty, které si musejí klienti uhradit sami.

Mezi zákroky hrazené pojišťovnami patří excize kožních lézí (například nádorů), operace odstátých ušních boltců u dětí do 11 let či operace Dupuytrenovy kontraktury.

Mezi nadstandardní zákroky, které nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou, patří například plastická operace prsou, abdominoplastika, facelifting, dále také liposukce, odstranění vrásek či korekce jizev.

Jednodenní péče

V rámci jednodenní péče je každoročně realizováno v centru Medica Chirurgica zhruba 1600 operací. Jednodenní péče je současným trendem. PRincip tkví v tom, že u zákroků, kdy stav nemocného nevyžaduje delší hospitalizaci, je pacient propuštěn domů do 24 hodin od jeho přijetí. Tento systém výrazně zkracuje dobu rekonvalescence a tedy i pracovní neschopnosti. Po operaci také může následovat krátké umístní ve stacionáři.

Ambulance

Součástí zařízení je hned několik specializovaných ambulancí. Mezi ně patří například chirurgická ambulance, ortopedická ambulance, dále také alergologická a imunologická ambulance.

Za zmínku stojí fakt, že klientům pojišťoven 111, 205 a 213 nabízí centrum v rámci prevence melanomu vyšetření mateřských znamének a dalších kožních lézí digitálním dermatoskopem zdarma. Výsledek se pacienti dozví do 1 minuty.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.