Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok a krvácení po obřízce

Hanz
18. 5. 2009 · Poslední odpověď: 21. 5. 2009

Tak dneska po 6 dnech po výkonu jsem se chtěl zapojit do běžného života, samozřejmě ve volných kraťasech. Ovšem po pár hodinách zača rána krvácet a já musel domu, žačla krvácet na žaludu, jak je ten nejhornější steh, to mě však tolik netrápí, krvácení se po chvílí zastavilo a já ránu očistil, stehy zůstaly. Avšak co nevím, jestli je v pořádku, je otok u stehu u uzdičky a předkožky, tedy v oblasti největšího otoku je taková málá bobule - spíše k předkožce (menší otok) se stehem a ta je značně tmavá až černá, myslel jsem si, že je to zaschlá krev, nebo tak něco, ale ani po několika dnech (hygiena 3-5x denne) se barva nezmenila na ruzovou jako ostatni otoky. Muzete mi rict, co to je, a jestli se mam obavat? Dekuji predem za odpovedi

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 5. 2009
Nejlepší odpověď
Jestli to nebude tím, že jste se "zapojil do běžného života" moc brzo. Za 6 dní se z mého pohledu nic moc nezahojí. V každém případě vše dořeší Vás operater a mně nezbývá nic než Vám dtžet palce. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 19. 5. 2009
Domnívám se, že by se pravděpodobně mohlo jednat o ztluštělou cévu nebo část topořivého tělesa zachycenou popisovaným stehem.Nemůžete to ale brát jako 100% informaci bezu osobního vyšetření.Určitě se objednejte na kontrolu ke svému operatérovi, vše vyšetří a přesně vysvětlí a pokud bude třeba,zvolí vhodné řešení.Vše bude v pořádku,nemusíte mít obavy.S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2016
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 6. 2020
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2014
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Obřízka
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 5. 2013
Obřízka
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2019
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 9. 2022
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi