Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok a zfialovění po obřízce

Martin807666
Martin807666
10. 6. 2019 · Poslední odpověď: 19. 6. 2019

Dobrý den,prosím Vás měl bych dotaz.Jsem 18 den po celkové obřízce (22.5. jsem byl na zákroku),z jedné strany od uzdičky směrem ke středu žaludu podél stehu je otok,stehy se mi ještě nevstřebali a dole pod uzdičkou jedno místo z fialovělo,jestli se jedná o hematon (viz. fotky)?Otok ani fialové místo mě nebolí,nehnisá,nekrvácí.Dělal jsem koupel v heřmánkovém čaji - 3 x denně po 10-15 minutách,jak mi to napsali ve zprávě z nemocnice,na poslední kontrole mi bylo řečeno,že už nemusím koupat v heřmánku,že jsi mám dávat lokální studené obklady nebo jsi mám fialové místo ještě něčím mazat např. masti heparoidem?Jak obvykle dlouho trvá,než otok splaskne a vstřebání stehu? Děkuji předem za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Martin Drábek
Brno . 19. 6. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
stran masti na jizvy Vám asi nejlépe poradí v lékárně, zkuste alespoň ve 2-3, ale obecně mezi nimi není velký rozdíl. Počkejte do zmizení otoku, pokud bouličky zůstanou, bude to nejspíše způsobeno větším dotažením stehů. Jestli Vám budou vadit, lze to v lokální anestezii celkem bez problémů opravit.

Přeji hezký den.
Martin Drábek
*******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Martin Drábek
Brno . 13. 6. 2019
Rádo se stalo.

M.D.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Martin Drábek
Brno . 12. 6. 2019
Dobrý den,
podle fotografií se rána hojí normálně, jen máte delší dobu otok tkání, ale i ten ustoupí. Vstřebatelné stehy jsou od různých výrobců, vstřebatelnost se udává mezi 14 - 21 dny pro různé materiály. Otok určitě odezní, můžete si v lékárně koupit aescin a brát 3x2 dražé, měl by urychlit vstřebání otoku.

Přeji hezký den.

Martin Drábek
*********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 6. 2019
Dejte tomu klid a čas. Jste brzo k hodnocení. Navštivte však svého operatéra.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Přetažení penisu po částečné obřízce

Channing
Channing
19. 2. 2019 · Poslední odpověď: 20. 2. 2019

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat, zda je normální, že týden po častečné obřízce jsem penis ještě uplně nepřetáhnul. Při částečném přetažení jsou vidět kousky stehů a na jednom místě mám ještě jedno nezahojené místo, které docela při přetahování bolí a úplné přetažení vždycky nakonec vzdám. Zajíma mě, zda se mi to nemůže nějak zanítit nebo třeba špatně srůst, když jsou stehy pořád schované a asi i ve vlhku. Otok už mám myslím min. z 90% pryč. Po každém wc penis oplachuji + sprchování a 3x za den mažu Betadinem, jiné doporučení od lékaře jsem nedostal a několik dní jsem se mu ani nemohl dovolat a proto se ptám zde. Předem děkuji za Vaše reakce.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 20. 2. 2019
Týden je velice krátká doba, je nutné vyčkat.Obvykle se šije vstřebatelnými stehy, které samy vypadnou do 14 dnů..Doporučuji ještě provádět koupele v řepíčku lékařském.zdravi dr vraspirová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2014
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Obřízka
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 5. 2013
Obřízka
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2009
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2015
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 6. 2016
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 5. 2019
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 3. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi