Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok po obřízce

Kyoshi
Kyoshi
23. 2. 2016 · Poslední odpověď: 23. 2. 2016

Dobrý den, rád bych se zeptal na Váš názor ohledně mého otoku po obřízce. Na zákroku jsem byl 2.2.2016. Byla mi provedená celková obřízka. Druhý den jsem měl být propuštěn, ale z rány tekla krev, proto mě doktor nechal o den déle na lůžku. Ledoval jsem celý den a druhý den jsem byl prouštěn. Mezi tím se mi penis prolil krví, můj penis vypadal jako švestka. Fialový a nateklý. Nyní 22.2.2016 je hematom pryč, úplně. A zbývá poslední steh. Trápí mě však ten otok. Všichni lidi co znám měli po obřízce během dvou týdnů klid a vše proběhlo bez komplikací. 15.2.2016 jsem byl na pohotovosti na urologii, bylo mi řečeno, že "budeme trpělivý" a byly mi předepsány drahé léky "Aescin-Teva" - léky na pooperační otoky, beru podle lékaře, největší dávku, V krabičce je 90 tabletek a já už půlku snědl a pořád se nic nelepší.

Prosím, poraďte mi, řekněte mi Váš názor. Jsem z toho psychicky už opravdu hodně špatný.

PO operaci jsem byl propuštěň a dostal propouštěcí papíry kde stálo, bez komplikací, bez otoku... Já měl penis nateklý asi ta 2,5krát více než normálně fialový, a to doslova celý fialový a teĎ mi zůstal tento otok na jedné straně. Slova "budeme trpělivý" mě začínají děsit.

Děkuji za odpověď

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2016
Vše je velmi individuelní stejně jako možnosti reakce na výkon jako je otok, krvácení, odumření části kůže. Tedy proto vždy říkáme, že čas vše zpraví. Přírodu a její vrtochy moc neurychlíte, držte to v čistotě - časté sprchy, promazívat Betadinem, výměny prádla, chlazení a podobně. A závěrem připomínám to co vás děsí...fakt to nejde ovlivnit, každý výsledek se přizpůsobuje danému jedinci i situaci.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2014
Obřízka
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 5. 2013
Obřízka
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2019
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2009
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2015
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 6. 2016
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2014
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 1. 2017
Obřízka
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi