Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizva po operaci štítné žlázy

Uzivatel
9. 9. 2007 · Poslední odpověď: 28. 11. 2012

Dobrý den, je mi 19 let a jsem právě půl roku po operaci štítné žlázy. Mám na krku jizvu přibližně 5cm x 0,5cm. Je nepravidelná a ve dvou bodech dost vystouplá. Nedávno jsem byla za svým chirurgem a ten mi napsal tři slova: Contractubex; biolampa; ultrazvukové broušení. Doporučil mi, abych všechno vyzkoušela postupně, ale musím říct, že o ultrazvukovém broušení jsem nikdy neslyšela. Můžete mi prosím vysvětlit co to je nebo doporučit co by v tomto případě bylo na jizvu nejlepší? Osobně bych preferovala pokud možno nejrychlejší a nejefektivnější způsob dokud je jizva ještě červená a neopálená. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika LLC
Olomouc . 12. 9. 2007
Dobrý den, v našem centru řešíme vyhlazování jizev, prvotní a nejdůležitější je konzultace s lékařem, který zhodnotí stav Vaší jizvy a poté určí, jakým způsobem se tento problém dá řešit. Pro více informací shlédněte naše webové stránky, kde najdete také kontakty na naše kliniky.
Petra Gargošová, manager Laserového léčebného centra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)
Žádné recenze
Praha . 11. 9. 2007
Dobrý den, nejlépe by bylo přijít se ukázat a podle stavu jizvy bychom začali s nejvhodnější terapií. Dobrou zkušenost máme i s metodou IPL a injekční terapií kortikoidy do jizvy. Zatím jizvu masírujte. S pozdravem MUDr.I.Bäumeltová, MLC, tel. k objednání.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Lze znovu tetovat do jizvy?

Alfik
9. 12. 2012 · Poslední odpověď: 23. 12. 2013

Dobrý den, mám vytetované obočí,jenže mi bylo vytetováno špatně a jiná velmi dobrá kosmetička,mi jej spravila,ale konečnou zúžující se část cca 2cm jsem si musela nechat odlaserovat.Jenže po roce a 7měsících odlaserovávání tam mám jizvičky,které musím stále zamaskovávat makeupem a korektorem.Jsem z toho již velmi dost zoufalá a nešťastná,tak ted spíš přemýšlím jestli nenechám nový tvar také odstranit,jelikož je udělaný jen velmi málo do podkoží na rozdíl od původního,který byl hluboko a je to již bledé od laseru a nechala si znovu vytetovat původní tvar.Jen nevím zda to na to chytne nebo zda do toho jít.Už nevím,jak dál.Děkuji předem za odpovědi.Ježková

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den paní Ježková,
pokud máte již i nově vytetované obočí vybledlé od laseru, bylo lepší nechat jej úplně odstranit a později přetetovat. S novou profesionální tetováží by pak již neměly být problémy. Pokud potřebujete služby make up artisty, klidně se obraťte na naši kliniku.
S pozdravem Bc Petra Řehořková, majitelka Petra Clinic
www.petraclinic.cz
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2020
Odstranění lipomu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 5. 2023
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2012
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2017
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2024
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2013
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 10. 2007
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 4. 2009
Operace očních víček
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2016
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi