Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění jizev laserem po zánětu po microbladingu

Mon
Mon
4. 12. 2018 · Poslední odpověď: 7. 12. 2018

Dobrý den, před měsícem a půl jsem podstoupila nepovedený microblading obočí po kterém mi zhnisalo... Dostala jsem antibiotika masti a měla 15×bio laser a gel stratamed...teď mi zůstaly červené jizvy a nemizí... Dá se s tím něco udělat?děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
SKIN CARE Liberec
Liberec . 4. 12. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

jizvy obecně dozrávají půl roku až jeden rok, je tedy zcela normální, že jsou zatím výrazněji zbarvené. Podle vašeho popisu jste pro jejich uzdravení do krásy udělala maximum a chce to jen trpělivost. Určitě bych vám doporučila dále jizvy promazávat a především je chránit před sluníčkem vysokým SPF faktorem 50+. A to i teď v zimním období. Díky působení slunečních paprsků by vám mohly zpigmentovat.

Hezký den,
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 12. 2018
Dobrý den,
souhlasím, že zatím je moc brzy na hodnocení výsledku zákroku. Též doporučuji promazávat a chránit před slunečními paprsky krémem s vysokým faktorem.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
********
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 12. 2018
Jste brzy po výkonu Hodnoťte situaci tak po půl roce a nespěchejte, zatím využívejte make up. Chce to trpělivost. :-)
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 5. 12. 2018
Dobrý den,
Plně souhlasím s paní doktorkou Kučerovou. Červené okrsky zmizí časem samy, nevypadá to, že jde o jizvu v pravém slova smyslu. Doporučila bych ale i nadále na noc používat Stratamed gel (jen potřít, v tomto případě nemasírovat).
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jizva na intimním místě po obřízce

paja923697
paja923697
19. 6. 2020 · Poslední odpověď: 22. 6. 2020

Dobrý den , chci se vás zeptat, cca před 3lety jsem podstoupil - Obřízku , ale bohužel pooperační péče nebyla dostatečná a nyní není vzhled jizvy moc pěkný .. proto se chci zeptat jaká je možnost korekce jizvy ? Bylo mi řečeno že laser se na intimní místa nepoužívá děkuji s pozdravem Pavel.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 22. 6. 2020
Dobrý den,
Bohužel, je třeba osobní vyšetření, takto není jasné, jak to vypadá. Některé problémy lze korigovat víceméně neinvazivně, na některé je třeba zásah plastického chirurga. Někdy ale může jít i o situaci, kdy se jizva klientovi nelíbí, ale nemáme možnosti, jak ji skutečně viditelně vylepšit, problém případně může po novém zákroku recidivovat a podobně. Můžete se samozřejmě objednat na vstupní vyšetření u nás, kromě korektivní dermatologie máme na naší klinice i atestované plastické chirurgy, také urology.
Příjemný den a s pozdravem,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Odstranění jizev po akné na tváři Karlovy Vary

anonymous401194
anonymous401194
31. 8. 2016 · Poslední odpověď: 2. 9. 2016

Dobrý den, Je mi 18 let a rád bych se zbavil jizev po akné na tváři, nejlepší způsob je prý "léčba" laserem. A taky bych se rád zeptal jakým způsobem by toto mohlo být tedy nejlépe vyléčeno či alespoň trochu upraveno a také bych rád poprosil přibližnou cenu, Jsem z Karlových Varů. Děkuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
k řešení jizev po akné používáme frakční neablační laser(viz *****************************, který nastartuje regeneraci ošetřené pokožky, čímž se jizvy začnou zmenšovat. Bohužel úplného vymizení většinou není možné dosáhnout. Doporučujeme 2-3 ošetření, záleží na hloubce a stáří jizev, cena se odvíjí od množství spotřebovaných pulzů. Vše můžeme blíže probrat na konzultaci(tel.: *****)
S pozdravem Alena Tichá.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jizvy(akné)

filiph
filiph
12. 9. 2016 · Poslední odpověď: 13. 9. 2016

Dobrý den,

za měsíc jdu na CO2 frakční laser Fraxel I, kvůli vyhlazení atrofických jizev. Zajímalo by mě, proč se mi vytvořilo již několik atrofických jizev, aniž by v místě byl zánět? (akné) Proč se může samovolně vytvořit jizva?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 13. 9. 2016
Dobrý den,

některé vkleslinky na pokožce nejsou jizvičky po zánětech a akne, je to jiný druh onemocnění kůže : Atrophodermia vermiculata, vzniká již v dětství a může mít genetický původ.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
tel. recepce: 222211206
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2022
Odstranění tetování
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 2. 2014
Odstranění znamének
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2019
Odstranění jizev laserem
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 4. 2014
Laserová dermatologie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2014
Odstranění pigmentových skvrn
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2016
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2021
Odstranění tetování
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 3. 2022
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 11. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi