Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vpadlé kruhy pod očima

evinka
23. 9. 2014 · Poslední odpověď: 24. 9. 2014

Je mi 30let z nedostatku spánku se mi udělali posl.rok kruhy vpadlé (prohlubně) pod očima. Nejsou nijak zabarvené jen jsou propadlé. Ráda bych se jich zbavila! Který zákrok by jste mi doporučili? A jinak na čele se mi dělají mimické vrásky něco bych i na ně potřebovala, abych pleť vypnula. Má pleť je smíšená spíše suchá. Budu moc ráda za řádky...a doporučení. Jde mi o to abych byla spokojená s výsledkem...a mohla se opět po ránu na sebe podívat do zrcadla :-)

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 24. 9. 2014
Nejlepší odpověď
Příčinou je pokles tvařového tukového tělesa. Trvaléřešení přinese operace. Dočasné injekční výplně, ale počítejte s tím, že se budou ošetření opakovat. Trvalé jednoduché řeení neexistuje, mimo jiné proto, že se Váš obličej bude dále měnit.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 24. 9. 2014
Dobrý den,

jak píše paní doktorka, je možné kruhy pod očima vyplnit výplňovým materiálem, buďto kyselinou hyaluronovou nebo tím metacrylem nebo i lipograftingem.
Co se týče čela, tam se používá několik vpichů botulotoxinu. Výsledky jsou výborné, určitě se nebojte a svěřte se do rukou zkušeného lékaře, výsledek stojí za to :-)
Dobrý den,
vaše problémy by bylo možné efektivně řešit bioplastikou _ trvalý zákrok, kdy se na podkladě aplikovaného bioplastického materiálu Metacrill vytvoří vaše vlastní vazivo. Podrobné informace včetně množství obrázků z konkrétních zákroků (kruhy pod očima jsou mezi korekčními i omlazovacími zákroky) najdete ma mých stránkách . Najdete zde i srovnání s různými jinými metodami.
Pokud budete mít zájem, můžete mě kontaktovat prostřednictvím stránek.

S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2016
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 10. 2018
Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Mezoterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Facelift
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi