Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

22 let, vpadlé kruhy pod očima

jindriska219422
jindriska219422
9. 6. 2016 · Poslední odpověď: 20. 6. 2016

Dobrý den, je mi 22 let a trápí mne vpadlé kruhy pod očima, které mne zbytečně dělají starší a unavenou. Přemýšlím o odstranění pomocí výplní kys. hyaluronovou. Jaký na to máte názor a na kolik takovýto zákrok v mém případě vychází?

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 10. 6. 2016
Nejlepší odpověď
Určitě materiálu málo, neboť jinak budete vypadat jako s "pytlem po očima" a u někoho, kdo to velmi umí, spousta lidí na světě už po takovém ošetření oslepla, není to legrace..
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den Jindřiško,

ve vašem případě nebude nutné velké množství výplně kyseliny hyaluronové. V tuto chvíli nejsme schopní říct finální cenu za ošetření, cena se odvíjí dle množství použitého materiálu. Obecne však můžeme hovořit o částce od zhruba 5000 Kč. Ošetření není nikterak bolestivé, po aplikace je dobré nevystavovat ošetřovanou oblast příliš slunci, popřípadě ji chránit UV faktorem 50.

Pro více informací nas neváhejte kontaktovat.
Přejeme pěkný zbytek dne
Premium
Dobrý den ,
aplikovala bych redensity II kanylační technikou , která je minimálně invazivní pro tuto anatomickou oblast.
Všeobecně se aplikuje spíše menší množství , aby nedošlo k překorigování , které by následně způsobilo otoky pod očima, které by se následně musely rozpouštět .
S pozdravem
Hlavatá Stružínská
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 13. 6. 2016
Dobrý den,
cena se odvíjí dle množství aplikovaného materiálu. Ve Vašem případě pravděpodobně kolem 5 000 Kč. Samozřejmě je nejprve nutná osobní konzultace, kde se lékař s klientem dohodnou na postupu pro něj nejvhodnější. Pokud máte zájem o Plzeň, zavolejte na recepci a domluvte si svůj termín.
S pozdravem a přáním krásného dne,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 10. 6. 2016
Dobrý den, cena do 3500,- a raději několikrát doplnit do požadovaného stavu nežli aplikovat zbytečně velkou dávku hned na začátku (mohou být vážné komplikace). A myslím že bude stačit nakonec vyplnit jen rýhu pod spodním víčkem a hned bude efekt skvělý.
Praha . 10. 6. 2016
Dobrý den, plně souhlasím s kolegy. Dodala bych ale, že i přes Váš mladý věk a pravděpodobné zkreslení vlivem úhlu při fotografování vypadá pleť o něco unavenější, povolenější, než by lékař u klientky Vašeho věku očekával. S tímto výplň nic neudělá, protože pouze vyplňuje. Ke zlepšení napětí pleti v této lokalitě je možné použít jemné rejuvenační techniky - ideálně Plexr (radiofrekvenční technika, po místní anestezii krémem lze individuálně dle stavu lokality kontrolovaně spálit pleť v bodech, hojení trvá asi 5-7 dní, efekt je ve zlepšení tonu - napětí pleti). Efekt, který je možno dosáhnout Plexrem není dosažitelný pomocí např. peelingu v obvyklé razanci, mezoterapií či lasery.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 10. 6. 2016
Dobrý den,
jak psali kolegové, ve vašem případě by stačila malá dávka výplně na bázi kyseliny hyaluronové - aby nedošlo k překorigování. (Držíme se hesla přidává se dobře, ubírá se špatně, zvláště v oblasti pod očima.. :-) )
Také na našem pracovišti se používá materiál Redensity II, který je pro tuto lokalitu doporučován.
Zákrok se provádí v místním znecitlivění tenkou kanylou, která má tu výhodu, že nezpůsobuje modřiny a umožňuje jemné dávkování, není časově náročný a cenově by to ve vašem případě vycházelo do 5000 Kč. Po aplikaci je ošetřenou oblast dobré chránit před sluníčkem a mazat faktorem 50, aby nedošlo k pigmentaci. Příjemné je, že po zákroku můžete okamžitě zpět do běžného života..

Krásné dny přeje

MUDr. M. Vojtíšková
Premium
České Budějovice . 10. 6. 2016
aplikujeme materiál redensity II na bázi kyseliny hyaluronové určený právě pro tuto oblast, cena cca 5 tis. kč

Související dotazy

Stylage kyselina hyaluronová před otěhotněním

Elis922933
Elis922933
16. 6. 2020 · Poslední odpověď: 24. 6. 2020

Dobrý den, 15 dní před zákrokem IVF jsem podstoupila první napíchnutí rtů (celkem chodím už 2 roky na tento typ zákroku), dopich poté po týdnu. Za 8 dní jsem šla na zmíněný zákrok (o kterém jsem nevěděla, kdy bude, jinak bych se do toho nepustila). Chtěla bych se zeptat, jak moc může ohrozit plod tento zákrok, když jsem ho podstupovala ještě před otěhotněním (Byl mi napíchnut horní a dolní ret a "smací" vrásky). Děkuji moc za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 6. 2020
Nejlepší odpověď
Stát se sice nemůže, ale máte-li problém s otěhotněním a chodíte na IVF, pak bych vynechal tyto "zbytečnosti".
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2014
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2018
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 10. 2018
Facelift
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Kyselina hyaluronová
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 9. 2013
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2008
Karboxyterapie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2009
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi