Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nefertiti lift krku - názor lékaře

KOLJA
28. 4. 2022 · Poslední odpověď: 5. 5. 2022

Dobrý den,

Zajímal by mě názor lékaře. Podstoupila jsem několik procedury injekční lipolýzy podbradku, tuk mizí, ale díky tomu, i dle slov ošetřující lékařky nemám jaksi "uchyceny" sval platysmy. Jsem štíhlá a projevy stárnutí na krku nejsou, pravděpodobně je to dáno geneticky, takže si myslím že klasický neck lift není třeba. Slyšela jsem o metodě tvz. Nefertiti lift, kdy se do platysmy aplikuje butoloxin. Máte s tím zkušenosti, nebo by pro mě bylo vhodné i jiné řešení?

Děkuji za odpovědi. KOLJA

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 3. 5. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den, možná by Vám pomohla plikace mezonití, které zpevňují tkáně a mají i liftingový efekt. U nás používáme mezonitě Aphrodite. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 5. 2022
Dobrý den,
doporučuji zkonzultovat s lékařem osobně. Na základě vyšetření se doporučí vhodný postup.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 5. 2022
Dobrý den,
pokud jste štíhlá, mladá, tuková vrstva podbradku je nízká, tak si myslím, že tyto výkony ani nepotřebujete.
S pozdravem
MUDr. helena Suingerová
Vážená paní,
součástí marketingu je používání nových pojmů, které pro pacienta-laika jsou nesmírně atraktivní. Budete muset navštívit kliniku, která tento pojem propaguje. Z obecného pohledu sval platysma, který formuje tvar krku není možno efektivně a s dlouhodobým účinkem ošetřit jinak než operací, tj. nějakou variantou face+neck liftu. Poraďte se tedy s kvalifikovaným plastickým chirurgem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi