Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozdíl mezi biologickou liposukcí podbradku a metodou belkyra

LeonaLeona
13. 9. 2021 · Poslední odpověď: 17. 9. 2021

Dobrý den, již delší dobu řeším možnost odstranění podbradku. Chtěla jsem se touto cestou zeptat jaký je rozdíl mezi biologickou liposukcí podbradku, kterou nabízí např. GHC Praha a metodou belkyra, kterou nabízí např. klinika Esthé. Je mi 56 l., mám menší podbradek a ráda bych zvolila účinnou metodu, a pokud by to bylo možné na základě konzultace, dala bych přednost neinvazivní metodě. Jedna z klinik mi nabídla radiofrekcenci, cca 10 sezení.

Děkuji Leona

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 9. 2021
Dobrý den,
souhlasím, nejedná se o liposukce, kdy dochází k odsátí tuku. Doporučuji si zjistit více přímo u klinik, která tato ošetření nabízí a domluvit konzultaci.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Klinika YES VISAGE
EVA CLINIC s.r.o.
2 adresy v Královéhradecký kraj, Pardubický kraj... . 15. 9. 2021
Dobrý den, obě metody jsou injekční, Belkyra je kyselina deoxycholová, která vyvolá prasknutí tukové buňky, je po ní patrný zánětlivý otok delší dobu a je poměrně bolestivá. Bibiologická liposukce nevyvolá zánět, ale enzymatickou reakci, která způsobí úplné zničení tukové buňky a tedy odbourává tuk přirozenou cestou. Po ošetření není bolestivost a otok je minimální.Biologická liposukce doporučujeme většinou alespoň 2 ošetření.
radiofrekvence je spíše na zpevnění, nikoliv na odbourání tuku.
S pozdravem
MUDr.Eva Havlová
Evaclinic Hradec Králové
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 9. 2021
Dobrý den,
techniky, které popisujete nejsou techniky liposukce. Liposukce znamená odsátí tuku. Je to mnohem účinnější metoda, ale nelze ji indikovat u každého, kůže musí být elastická, aby byla schopná se dostatečně stáhnout a nevisela. Může tomu přispět i technika tzv. Neck titu, které kůži zpevní, ale jen do určité míry. Pokud by kůže byla povolená, pak je možné kombinovat liposukci s liftem této oblasti a nadbytečnou kůži odstranit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená paní, obecně platí, aby jakákoli liposukce byla úspěšná, musí mít kůže nad odsávanou oblastí náležitou elasticitu, aby pak tako kůže akceptovala změnu objemu a tvaru.
Důležitá druhá naprosto obecná věc - pojem liposukce /liposuctio, angl. liposuction/ znamená odsátí . To, o čem píšete, je pravděpodobně pojem lipolysis, tedy v překladu rozpuštění tukové tkáně. Je potřeba se zamyslet nad těmito pojmy a pak nad propagací některých pracovišť.....
Držím Vám palce, aby Vaše představa byla naplněna.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi