Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

nespokojenost s operací horních víček

Lucie_LL
10. 2. 2024 · Poslední odpověď: 17. 2. 2024

Dobry den, chtěla bych se zeptat na názor ostatních odborníků ohledně výsledku operace horních víček, kterou jsem podstoupila před 14 měsíci. Je to dost dlouhá doba na to, aby výsledek byl bohužel konečný. Já měla dost převislá víčka a také viditelné prolapsy, také jsem celý život měla oči trochu asymetrické (i za mlada na přiložených fotografiích), ale důvěřovala jsem, že operatér provede zákrok s citem, nijak přehnaně, výraz očí mi omladí a snad se i asymetrie zmenší. Pravdou je, že se po operaci cítím hůř než před ní, víčka sice byla převislá, ale alespoň přirozená. Myslím, že mi bylo odebráno až moc kožních přebytků i tuku. I po 14 měsících cítím, že je jsou víčka zbytečně napnutá a táhnou. Navíc se mi asymetrie ještě zvýraznila a a v levém oku mám nepěknou prohlubeň. Nevím proč mám řez tak vysoko, že mi při otevřených očích jsou tolik vidět horní víčka.

Pan operatér byl spokojen a nechápal, co se mi nelíbí, lékařskou dokumentaci prý nedávají a naznačil mi, že bych se měla obrátit na kolegy z psychiatrie.

Vidím tu nepřirozenost a asymetrii opravdu jen já? Dal by se alespoň trochu tento stav vylepšit?

Předem děkuji za odpověď

L.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 17. 2. 2024
Dobrý den,
podle přiložených fotek vypadá vše v pořádku a hezky.
S pozdravem
MUD. Helena Singerová
Premium
Dobrý den,

jedná se o typický obraz "hollow eye", vzniklý po odebrání většího množství tuku z orbity. Rekonstrukce je velmi delikátní záležitost, provádí se buď dočasnými výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové nebo vyplněním vlastním tukem. Obě procedury mohou být přínosem, ale nedobře provedené mohou ještě nález na očích zhoršit. Vzhledem k rizikovosti takového negativního výsledku se do těchto výkonů nepouštím, je mi líto.

....a ještě k tomu, že dokumentaci nedávají..... Ze zákona máte právo do dokumentace nahlížet a vytvářet si z ní kopie. Nenechte se odbýt, klidně i s právníkem v zádech!


S pozdravem
Ivo Menšík
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 13. 2. 2024
VÁŽENÁ PACIENTKO, VĚTŠINA POŽADAVKŮ KLIENTŮ SMĚŘUJE K TOMU, ABY BYLY ODSTRANĚNY TUKOVÉ PROLAPSY (U VÁS NAHROMADĚNÉ PŘEDEVŠÍM NAD VNITŘNÍM KOUTKEM), A ABY BYL ODSTRANĚN NADBYTEK KŮŽE VÍČEK TAK, ABY SE ZVĚTŠILA VIDITELNÁ PLOCHA TAM, KDE SE NANÁŠEJÍ OČNÍ STÍNY (TEDY NAD ŘASY), A ABY SE ŘASY NEDOTÝKALY KŮŽE VÍČEK,resp.,
ABY SE NAMALOVANÉ ŘASY NEOTÍRALY O PŘEVIS A NADBYTEK KŮŽE HORNÍHO VÍČKA.
Všechny tyto požadavky byly u vás splněny. Leze docílit toho, abyste vypadala ve svých 45 a více letech lépe a mladistěji. Nelze docílit toho, abyste vypadala stejně jako v mladších letech(30). Operatér pro vás udělal maximum. SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi