Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace hornich vicek

Marti123
28. 9. 2021 · Poslední odpověď: 19. 11. 2021

Dobrý den, jsem 7dni po operaci vicek. Každé oko mám jiné. Jedno docela vporadku, druhé mi nejde otevřít a furt ho mám jakoby privrene. Je to normální? Nehledě na to, že mi ty jizvy připadají až zbytečně dlouhé. Děkuji. M.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 19. 11. 2021
Dobrý den,
hojení po každé operaci trvá nějaký čas, jste velmi krátce po operaci, kdy ještě přetrvávají otoky, modřinky, po operaci víček po 14 dnech můžete začít jizvy masírovat. Pak jizvy změknou a nebudou časem tak nápadné. Chce to i trpělivost, ženy mají výhodu, že po 10-14 dnech je možné již jizvy zalíčit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 10. 2021
Dobrý den,
souhlasím s kolegy, nutné počkat až odezní otoky. Dejte tomu čas.

S pozdravem
MUDr. Hana Skeřilová
Klinika YES VISAGE
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 29. 9. 2021
Dobrý den,
souhlasím s kolegy. S hodnocením výsledku je třeba počkat až po odeznění otoků a hematomů a vyzrání jizev. Délku jizev je třeba konzultovat se svým operatérem. Nyní si můžete oči chladit, omezte fyzickou námahu. Hojení můžete podpořit užíváním Wobenzymu.
Přeji pěkný den,
MUDr. Petr Jan Vašek, FORME CLINIC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní,
tkáně víček jsou velmi jemné a citlivé. Otoky a hematomy se mohou vstřebávat třeba i 2-3 týdny. To, co popisujete je spíše neobvyklé. Hodnocení po blepharoplastice se svými pacienty dělám po 4-6 týdnech.
Délka jizev směrem zevním je dána kožním nadbytkem v oblasti nad zevními koutky. Tahle věc se také dá hodnotit až po několika týdnech při současné porovnání s fotografiemi předoperačními. Ještě bych rád podotknul, že každá jizva má svůj vývoj - přestavbu, kdy zarůžovělá a patrná jizva postupně pomalu zbledne. Poraďte se se svým operatérem, při vyndavání stehů /možná, že jsou již odstraněny/, případně při další kontrole. Při otoku je dobré pokračovat v ledování postižené oblasti.
Mějte se hezky,
prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Asymetrie po zákroku může být dána pooperačním otokem, stejně jako přivření víčka jednoho oka, jak popisujete. Je potřeba vyčkat až 3 měsíce na konečný výsledek. S pozdravem MUDr. Podkalská Sommerová, KS clinic, Bzenec.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2024
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi