MUDr. Jana Krabcová

MUDr. Jana Krabcová

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Krabcová
MUDr. Jana Krabcová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D. je anti-agingová specialistka a zkušená dermatoložka se zaměřením na screening a diferenciální diagnostiku pigmentových névů na jedné z největších uznávaných pražských klinik Klinika YES VISAGE Praha 2.

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D. úspěšně odpromovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Posléze na Univerzitě Palackého v Olomouci složila atestaci z dermatovenerologie. V rámci specializačního vzdělávání prošla významnými zahraničními univerzitami a to jak v Evropě tak ve Spojených státech amerických, mezi které patří University of Colorado, Anschutz medical campus, Dermatology clinic a v Denveru v USA. V sousedním Německu působila na Ludwig Maximilians-Universität a na mnichovské klinice Klinik und Poliklinik für Dermatologie und Allergologie kde také začala svoji vědeckou a publikační činnost. Po ukončení zahraničního vzdělání úspěšně dokončila postgraduální studium a získala titul Ph.D.

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D. je zapsána jako členka České lékařské společnosti J. E. Purkyně a České dermatovenerologické společnosti.

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D. začala svou praxi jako lékařka na dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Své zkušenosti z oboru dermatologie si i nadále zdokonalovávala na soukromých klinikách po celé České republice a na ambulancích kde začala působit v oboru dermatovenerologie se specializací na léčbu melanomových a nemelanomových kožních nádorů. Nadále působila jako vědecký pracovník na 3. lékařské fakultě kde vyučovala mediky. Aktuálně pracuje jako specialistka na anti-aging a dermatologii na Klinice YES VISAGE v Praze 2.

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D. nabízí korekci jizev, odstranění pigmentových skvrn a znamének, léčbu a odstranění jizev po akné, odstranění kožních výrůstků a xantelazmat. V estetické medicíně se specializuje na anti-aging, chemický peeling, který je vhodný pro všechny věkové kategorie, na aplikace kyseliny hyaluronové a botulotoxinu a mimojiné vám pomůže s léčbou chronické rýmy.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.