MUDr. Sylvia Krajčová

MUDr. Sylvia Krajčová

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Sylvia Krajčová
MUDr. Sylvia Krajčová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Sylvia Krajčová, MBA je kvalifikovaná lékařka a specialistka na estetickou, korektivní a anti-agingovou medicínu. Aktuálně pracuje na Klinice YES VISAGE v Praze 2.

MUDr. Sylvia Krajčová absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě a Masarykovu Univerzitu v Brně. Dále studovala na zahraničních univerzitách jako Lékařská Univerzita Malaga ve Španělsku a Univerzita Marmara v Turecku kam nastoupila v rámci programu Erasmus. Aktuálně se věnuje doktorandskému studijnímu programu v oboru Experimentální chirurgie na Karlově Univerzitě v Praze.

Mimo lékařské diplomy získala paní doktorka Certifikát specialistky na výkony v estetické medicíně a Certifikát na aplikaci injekčních výplní pomocí botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Dále disponuje certifikáty pro ošetření mikrojehličkování, mezoterapii a plazmalifting. V neposlední řadě Certifikáty na zpevňující mezonitě a niťový lifting Aptos. Je členkou České lékařské komory.

Svoji praxi začala paní doktorka ihned po studiích v Praze ve Fakultní nemocnici na Vinohradech a na dalších významných pražských soukromých klinikách. Nespočet zkušeností získala na zahraničních stážích, které absolvovala na Slovensku, v Izmiru v Turecku a v Indonésii.

Paní doktorka se neustále vzdělává a aktivně se účastní tuzemských i zahraničních školení, odborných kongresů a profesionálních seminářů. Velice ráda se účastní workshopů zaměřených na obor anti-agingové estetické medicíny a korektivní dermatologie.

Aktuálně paní doktorka ordinuje na Klinice Yes Visage v Praze 2 kde se specializuje na estetickou medicínu a korektivní dermatologii. Mezi její nabízené zákroky patří celková Beautifikace tváře, díky které docílíte viditelného zkrášlení obličeje, Chemický peeling, různé tipy hydratačního a regeneračního ošetření s maximálně přirozeným efektem. Paní doktorka vám mimojiné pomůže pokud vás trápí kruhy pod očima, pigmentace nebo stárnoucí pleť. Mezo-botox, mezoterapie, zvětšení rtů pomocí injekčních výplní, zvětšení rtů vlastním tukem nebo razantní 4D laserové omlazení a lifting je také na seznamu zákroků prováděných paní doktorkou.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.