MUDr. Sylvia Krajčová

MUDr. Sylvia Krajčová

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Sylvia Krajčová
MUDr. Sylvia Krajčová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Sylvia Krajčová, MBA je kvalifikovaná lékařka a specialistka na estetickou, korektivní a anti-agingovou medicínu. Aktuálně pracuje na Klinice YES VISAGE v Praze 2.

MUDr. Sylvia Krajčová absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě a Masarykovu Univerzitu v Brně. Dále studovala na zahraničních univerzitách jako Lékařská Univerzita Malaga ve Španělsku a Univerzita Marmara v Turecku kam nastoupila v rámci programu Erasmus. Aktuálně se věnuje doktorandskému studijnímu programu v oboru Experimentální chirurgie na Karlově Univerzitě v Praze.

Mimo lékařské diplomy získala paní doktorka Certifikát specialistky na výkony v estetické medicíně a Certifikát na aplikaci injekčních výplní pomocí botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Dále disponuje certifikáty pro ošetření mikrojehličkování, mezoterapii a plazmalifting. V neposlední řadě Certifikáty na zpevňující mezonitě a niťový lifting Aptos. Je členkou České lékařské komory.

Svoji praxi začala paní doktorka ihned po studiích v Praze ve Fakultní nemocnici na Vinohradech a na dalších významných pražských soukromých klinikách. Nespočet zkušeností získala na zahraničních stážích, které absolvovala na Slovensku, v Izmiru v Turecku a v Indonésii.

Paní doktorka se neustále vzdělává a aktivně se účastní tuzemských i zahraničních školení, odborných kongresů a profesionálních seminářů. Velice ráda se účastní workshopů zaměřených na obor anti-agingové estetické medicíny a korektivní dermatologie.

Aktuálně paní doktorka ordinuje na Klinice Yes Visage v Praze 2 kde se specializuje na estetickou medicínu a korektivní dermatologii. Mezi její nabízené zákroky patří celková Beautifikace tváře, díky které docílíte viditelného zkrášlení obličeje, Chemický peeling, různé tipy hydratačního a regeneračního ošetření s maximálně přirozeným efektem. Paní doktorka vám mimojiné pomůže pokud vás trápí kruhy pod očima, pigmentace nebo stárnoucí pleť. Mezo-botox, mezoterapie, zvětšení rtů pomocí injekčních výplní, zvětšení rtů vlastním tukem nebo razantní 4D laserové omlazení a lifting je také na seznamu zákroků prováděných paní doktorkou.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.