Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lze současně provést lip lift a rhinoplastiku?

klara137
20. 5. 2021 · Poslední odpověď: 1. 6. 2021

Dobrý den, zajímalo by mě, zda lze během jedné plastické operace provést jak rhinoplastiku tak lip lift. Přála bych si, aby můj nos po rhinoplastice vypadal kratší při pohledu zepředu. Zároveň mám dost tenké rty, takže se obávám, aby po rhinoplastice nezůstala vzdálenost mezi špičkou nosu a horním rtem moc dlouhá. Rty mám v každém případě také v plánu zvětšit, a tak mě napadlo, zda by to nešlo provést současně. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
naprosto souhlasím s kolegy.Tato kombinace operací - současně nos i rty - by pro Vás představovala dyskomfort a nepříjemný proces hojení sliznice nosní + rtů najednou.Určitě doporučuji nejprve rinoplastiku.
V případě zájmu přijďte na konzultaci, kde vše vysvětlím
Zdravím
Dr Záhořová,Poliklinika Na Národní,Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 25. 5. 2021
Dobrý den,
pooperační období, pokud by se provedly oba zákroky najednou, by pro vás bylo dost obtížné,
hlavně první dny, kdy budete muset dýchat ústy, protože v nosních dírkách budete mít tamponádu.
Navíc na nose budete mít dlahu, tkáně kolem nosu budou oteklé,
proto se doporučuje výkony rozdělit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg, Praha 2
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 24. 5. 2021
Dobrý den.
Není vhodné provést obě operace naráz. Kvůli následnému hojení ran. Doporučuji nejdřív rhinoplastiku, poté lip lift.
Hezký den přeji.
MUDr. Petr Vašek, FORMÉ clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 21. 5. 2021
Dobrý den,
současné provedení zákroků se nedoporučuje. Důležitá je vždy osobní konzultace s lékařem. Můžete se stavit i u nás na Klinice YES VISAGE.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
ABClinic Art & Beauty
Praha . 21. 5. 2021
Dobrý den,
obecně není vhodné kombinovat s rhinoplastikou jinou operaci, která je velmi blízko operované plochy - v tomto případě tedy nosu. Pokud by se to mělo provádět současně, pak záleží na tom, jaká technika se použije pro zvětšení rtu.
Před operací je určitě nutná osobní konzultace, během které bychom si vše vysvětlily a probraly veškeré možnosti, které se nabízejí.
Pokud byste měla zájem dozvědět se více informací, ráda Vás na naší klinice ABClinic Art & Beauty přivítám.
Stačí si jen domluvit termín ke konzultaci, který Vám nabídnou kolegyně na recepci.
Budu se těšit na Vaši návštěvu!
S pozdravem,
MUDr. Věra Šatánková
Vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vyjmutí nebo výměna permalipu

Kasikovap
Kasikovap
30. 11. 2017 · Poslední odpověď: 1. 12. 2017

Dobrý den, kolik stojí vyjmutí implantátu permalip? Celkový dojem je na mě příliš nepřirozený, uvažuji zda by šel menší rozměr šířky na 3 mm zdali by to pomohlo na šířku rty zúžit. Výšku mám 6 mm, šířku 5 mm, pomohla by šířka 3 mm? Děkuji. Poraďte mi prosím, kdy se s tím dá něco co nejdřív provést. Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
nejlépe je, abyste se obrátila na toho, kdo vaši tkáň i vzhled zná, tedy toho, kdo tam permalip dával, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Augumentace ( výplň) rtů podle fotky

pinko743900
pinko743900
4. 2. 2020 · Poslední odpověď: 7. 2. 2020

Dobrý den, chci se zeptat prosím Vás, pokud bych chtěla mít aspoň trošku podobné rty tvarem a objemem jako slečna na fotkách ( ač má rtenku) stačil by podle Vás 1 ml výplně kyseliny hyal? A pokud bych chtěla píchnout i výplň do nosu ( při úsměvu se mi vytvoří taková placka na špičce..) zvětšil by se tím opticky? A opět stejná otázka.. kolik jednotek výplně Dekuji za všechny reakce a odpovědi :-)

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
ohledně Vašeho dotazu k modelaci rtů.
Já se u pacientek vždy snažím hlavně o pěkný tvar a kontury a přirozený vzhled nejen rtů samotných, ale samozřejmě také o velikost úměrnou k proporcím obličeje; nadměrně velké rty v průměrně velkém obličeji(nebo u drobných žen) budou působit až vulgárně. Důležité je, aby Vašemu obličeji Vaše "nové "rty slušely; ideální je, když máte s lékařem shodné estetické cítění.Slečna na obrázku na mě působí naprosto umělým dojmem.
Ohledně Vašeho nosu, potřebovala bych vidět nos zepředu, abych ho mohla posoudit, ale dle profilu bych byla spíše pro operační řešení než o průběžné "doplňování" kyselinou hyaluronovou.
Pokud byste chtěla přijít na konzultaci, ráda se na Vás podívám.
Srdečně zdravím.
MUDr Ludvika Záhořová,Poliklinika Na Národní, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zvětšení rtu, tak aby nenarušoval prostor k nosu

Zuzanajd
Zuzanajd
11. 5. 2020 · Poslední odpověď: 23. 10. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdali hraje roli to jak mám daleko nos od horního rtu? Jde o to že to mám v normě, spíš bych chtěla zvětšit horní ret ale ne tak aby jsem tím měla nos moc blízko rtu. Předem děkuji za odpověď

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
23. 10. 2020
Dobrý den
máte velmi krásný tvar rtů a vzdálenost mezi ním a nosem vypadá perfektně pro jemné zvětšení rtů.
Na mém instagramu můžete vidět různé typy rtů, které dělám, a napište mi, pokud máte nějaké dotazy.
dík

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 12. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2022
Bichectomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2021
Facelift
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 10. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi