Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Špatné hojení po labioplastice

kahu
kahu
17. 2. 2017 · Poslední odpověď: 10. 3. 2017

Dobrý den, byla jsem před 12 dny na labioplastice. Včera jsem byla vytáhnout stehy a celé je to zanícené a při močení velmi štípe, dostala jsem už dvoje atb. a zatím bez výsledku....můžete mi prosím poradit, co s tím? Provádím oplachy v rosalginu a dubové kůře, natírám Višněvským. Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 10. 3. 2017
Nejlepší odpověď
dobrý den, už je vše v pořádku? Zajímá mě, jak jste se uzdravila a jestli je vše již OK. děkuji
Premium
Kladno . 18. 2. 2017
bohužel více dělat nemůžete. Nepřehánět to s hygienou, větrat a dodržovat výše uvedená doporučení. Případně pokud jste náhodou diabeti, tak kompenzaci diabetu. Pripadna reoperace az po několika měsících
Premium
Prostějov . 18. 2. 2017
Dobrý den, přidala bych se a doporučila trpělivost.
Z těch doporučení bych poradila ještě gel Actiamaris - kupuje se v lékárně, je to gel mořská řasa a kyslík - nanese se tenká vrstva štětičkou a nechá zaschnout, mám velice dobré zkušenosti v jiných lokalitách. Hodně zdaru a trpělivosti.
Praha . 18. 2. 2017
Dobrý den, bohužel genitál je krajina vystavená riziku infekce. Antibiotika a koupele či oplachy a převazy jsou nyni asi jediným řešením. dr. Padera
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Otevření rány 6.den po labioplastice

xoxo881795
xoxo881795
19. 2. 2020 · Poslední odpověď: 23. 2. 2020

Dobrý den, jsem 6. den po labioplastice a na jednom místě pravděpodobně vypadl steh a otevřela se rána na několik milimetrů. Byly použity vstřebatelné stehy. Je to něco, na co se lékař musí podívat akutně, nebo se s tím již nedá nic dělat a stačí se na to podívat u kontroly, kterou mám za týden? Moc děkuji za odpovědi

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2020
Moc starostí bych si s tím nedělal. I když by byla dehiscence (rozpad rány) větší, já bych jí neřešil hned, nechal zahojit "per secundam" a situaci opravil po roce od operace. Resuturu bych já nedoporučoval. Vždy je dobré zajít co nejdříve k operaterovi. "Je to Vaše tělo, tak se neupejpejte a jdětět tam co nejdříve !! "
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Citlivost 6 měsíců po labioplastice

Ema785178
Ema785178
19. 8. 2019 · Poslední odpověď: 22. 8. 2019

Dobrý den, už to bude 6 měsíců, co jsem podstoupila zakrok a stále jsou operovaná místa velmi citlivá na dotek. Kromě toho v jednom místě, kde vznikl malý otvor a který se stale ještě trošku zatahuje je to bolestivé i bez doteku. Začínám se bát, zda nemohl být zasažený nějaký nerv a nebude to bolestivé už napořád.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 8. 2019
Tuto situaci by měl řešit Váš operater. Samozřejmě se můžete kamkoliv objednat na objektivizaci situace. Nutno přiznat, že po půl roce je bolestivá reakce po výkonu méně obvyklá.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2022
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2014
Zmenšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2015
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2008
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi