Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolestivá bulka po labioplastice

Ahoj12345
1. 11. 2019 · Poslední odpověď: 13. 2. 2020

Dobry den, jsem 8my den po operaci. Hojení probíhá v poradku az na malou tvrdou a trosku bolestivou bulku, která se mi udelala nad stehy na kapuci. Chtela bych se zeptat jestli nevite co to je a jak to popripade resit... jsem z toho nestastna. S operaci zatim nejsem spokojena, mela jsem asymetrii, pravý pysk vetsi a navic rozdělen v oblasti po prave straně klitorisu na 2 listy. To se mi nelíbilo, domluvili jsme se panem doktorem na odstranění toho listu a asymetrie. Bohuzel me ale nenapadlo, ze mi ten list prisije ke kapuci a kuzi okolo, kapuce se zvětšila pomalu jednou tolik... Pysk mam sice menší ale kapuci mam otresnou, jak mini penis.. tímto manévrem mi také posunul cely chránič klitorisu, klitoris je skoro jakoby prisity k pysku, kdyz dam pysky od sebe, klitoris jde s tim pravým do prava, je to fakt divny... mam starost aby nebyl precitlively pri sexu apod. kdyz je cely takhle venku.. Na kontrole jsem byla pred 2ma dny, doktor s tim byl rychle hotovy a rekl, ze je vse v poradku a ze za 3 tydny mam prijit... rekla jsem si, ze pockam jestli se ta boule nevstreba a klitoris nekam neposune.. ale ted mam dojem, ze se to asi nestane... budu rada za jakékoli rady a informace.. foto pred bohuzel nemam Diky

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 11. 2019
Určitě tomu v současné době nechte volný průběh. Dodržujte hygienu, časté sprchy, sedací koupele, mazání bolestivých míst Betadinem. Situace řešte nejdříve tak po třech měsících. Jakoukoliv reoperaci bych já stejně dělal ne dříve než rok po zhojení.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 8. 2023
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 3. 2008
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2018
Lipofilling
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 5. 2013
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2018
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 5. 2007
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 8. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2014
Odstranění znamének
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 12. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi